Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz,hogy általában a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz,hogy általában a saját etnikai csoportunkhoz vonzódunk?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha így lenne, akkor a német nők nem buknának az arab pasikra.
2022. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igen
2022. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Etnikai csoport alatt mit értesz, kérdező, kultúrát vagy rasszot? A kettő korántsem azonos.
2022. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Máshonnan közelíteném meg a helyzetet. A legtöbb embernek az a vonzó ami elérhető. Csúnyán hangzik, de igaz.

Ha arab pasikat látsz mindenhol, akkor könnyen lehet, hogy bennük látod meg a szépet, mert ők vannak elérhető távolságban a környezetedben.

Ha viszont főleg tipikus európai pasikat látsz, akkor az fog bejönni.

Ha indiai szakra jársz és tele van indiai pasikkal, akkor azok.


Nem törvényszerű ez, de tény, hogy megfelelő érettségű embernek nem az a vonzó ami elérhetetlen, sőt.

2022. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: "de tény, hogy megfelelő érettségű embernek nem az a vonzó ami elérhetetlen,"


Én inkább zárt (beszűkült) gondolkodású embernek nevezném az ilyet, olyannak, aki csak azt hiszi el, amit lát.

2022. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös:

Én nem azt mondtam, hogy teljes mértékben ki kell zárni azt ami nem olyan mint a környezetünk. Szó sincs erről, hisz egy embernek több ideálja is lehet mindenféle nemzetiségű, kultúrájú emberek közül.


De nézz csak rá pl. az incelekre: folyton szupermodell után csorgatják a nyálukat, holott az ők "szintjükhöz" (tudom, ez hülyeség, de a legkönnyebb így fejezni ki magamat) képest messze elérhetetlen számukra. Mégis elvből elutasítóak az áltagos nőkkel és átlagos szépségekkel szemben. Önmagukkal és a saját maguk által nyújtott dolgokkal nincsenek tisztában.

2022. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor évszázadokon keresztül a nyugat-európai tengerészek bejárták az egész világot és gyarmatosítottak, akkor folyamatosan keveredtek mindenhol a helyi nőkkel. Elmész akármelyik afrikai, ázsiai, amerikai országba, amelyik elég hosszú ideig volt európai ország gyarmata és rengeteg félvér embert találsz, vagy pláne olyat, akinek van fehér felmenője. Miért? Mert az európai tengerészek/katonák/kereskedők/hivatalnokok akik elkerültek messzire a saját országuktól és nőiktől azok a helyi nőkből választottak feleséget maguknak.


De amúgy igen, gyanús hogyha egyforma választék van a saját rasszomból és más rasszokból is, akkor előbb fogok a sajátomból párt választani legnagyobb eséllyel.

2022. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, az emberek nagy része ahhoz vonzódik, akiket nap, mint nap lát. Mivel általában azonos etnikumú emberekkel van körülvéve a legtöbb ember, azért nyilván őket fogja inkább vonzónak tartani, de ha elköltözik egy másik országba, másik kontinensre, és ott eltölt egy hosszabb időt, akkor majd az ottani emberekhez fog inkább vonzódni. Ilyen egyszerű.
2022. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!