Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok azon gondolkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok azon gondolkozni, hogy megéri-e egy lánynak tanulni?

Figyelt kérdés

Én egy csomót tanulok,de nem tudom,hogy van-e értelme.Sok helyről azt hallom,hogy a férfiaknak elég,hogy ha a nőnek van érettségije,de nem feltétel,az a lényeg,hogy szép,csinos,karcsú, kedves,aranyos,megértő,stb. legyen.

Van is nem egy ismerősünk(család),a szülők orvos,professzor,stb. (ott mondjuk a feleség is professzor,mint a férj),de a fiaik,akik között már van közgazdász,jogász, cégvezető,stb..., azok meg olyan lányokat választanak,hogy hú.... pl. ott áll a ház előtt 3 audi,a csaj meg jön a trabantjával és tök jól elvannak...

Úgyhogy :( kicsit elkeserítő,hogy minek tanuljunk,lányok??

Jó,mondjuk vannak olyan ismerőseink is,akik esetében közel egy szinten van a házaspár műveltséget tekintve...

Általában pozitívan értékelik,hogy én sok mindennel foglalkozom,tanulok,meg nem vagyok annyira bulizós,inkább visszahúzódó,normális értékeket képviselek,és konzervatív a gondolkodásmódom...de hát nem mindig tudok hinni ennek,és csak azt látom,hogy sok férfinek elég egy szép nő,aki kedvesen elmosolyog a kutyuskájával,cicájával és a gyerekekkel otthon el tud játszani boldogan...ami nem baj,mert nem vetem meg az anyai-feleség szerepet,sőt nem is helyezem a karriert a család elé...csak mégis...értitek a problémámat?Mit gondoltok?


2010. szept. 23. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez mind igaz lehet amit leírtál, de nem értem az alapgondolatot.

Én azért tanulok, mert tanulni akarok. Azért végzek két sulit, mert mindkettőt szeretem és élvezem, hogy tudok. Nem azért, hogy a férfiak szeressenek. Hogy őszinte és nyers legyek k*rvára nem izgat mit gondolnak a tanult nőkről a férfiak. Nem nekik csinálom amit csinálok.

2010. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy erdemes. Lehet, hogy neked semmit nem kell csinalnod, es eltart a pasid, de ha otthagy egy masik luvnyaval, akkor ott allsz penz, erettsegi es szakma nelkul.
2010. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok neked egy hatalmas titkot.

Nem azért érdemes egy lánynak tanulni, hogy jó férjet fogjon, hanem azért, mert művelt embernek lenni jó dolog, még akár egy cigányputriban is.

Mint oly bölcsen mondják, a tudás hatalom.

2010. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem szeretnék olyan pasit aki eltart.

A mostani barátom is azt mondja tanuljak inkább még,de össze szeretnénk költözni és én is dolgozni fogok hamarosan.

Viszont ha ugy érted fontos-e a műveltség vagy elég ha a csaj díszeleg a pasi oldalán akkor azt mondom nem kérnék belőle.

De persze más ha azért a műveltség és az inteligencia nem függ össze.

Nekem sincs diplomám,mégsem érzem magam hülyének:)

2010. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy nem érzed magad hülyének, Lin, de az intellingenciát még mindig 2 L-el írjuk...
2010. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megéri tanulni a lánynak is.Mert műveltnek lenni jó dolog.De a férfinak kell igazán tanulni.Mert jajj a szegény férfiaknak.MÉg dugni sem fog kelleni senkinek!!!!
2010. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon is célszerű, hogy nem a bájaiból akar megélni. A férfiak egyébként sem fognak egy életen át csak a cukiságodban gyönyörködni, előbb-utóbb beszélgetnetek is kell.
2010. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen tudom,de sajnos itt nem fogom minden mondatom átvizsgálni,mert nem annyira érdekel.

Ettől még mindíg nem érzem magam hülyének;)

Nyilván ha ez egy iskolai dolgozat vagy egy önéletrajz akkor odafigyelek.

2010. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan férfit keresni, aki csak egy háziállatkát akar.
2010. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azért tanultam annó mert okos akartam lenni és bele se gondoltam hogy eltartsanak,nem tudnám elviselni hogy ne kelljen csinálni semmit.Ráadásúl mi a jó abban ha semmit nem tudsz felmutatni mert nem fejezted be a tanulmányaidat:P ha tehetném egyetemre is járnék,mert egy szinttel feljebb kerülnék.
2010. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!