Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál úgy mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál úgy mintha nyitott lenne valamire közben meg mégsem az?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel online barátság extrákkal kapcsolatunk volt. Az extra része teljesen elapadt az utóbbi időben és amikor rákérdeztem akkor azt mondta hogy azért nem csináljuk már mert ő ilyenkor mindig elkezd valamit érezni irántam és ezt nem szeretné. Azért nem szeretné ezt érezni mivel jó előre tisztáztam vele hogy nem igazán látok esélyt arra hogy egy igazi kapcsolat köztünk tudna működni. (távolság, korkülönbség illetve ahogy észre vettem mindketten inkább figyelemre vágyunk és nem valós kapcsolatra) De még így is napi szinten szoktunk chatelni egymással órákat.

Ehhez képest többször utalt már rá hogy vissza szeretne térni a régi kerékvágásba de ha erre nyitott vagyok akkor se történik semmi se azt leszámítva hogy belengeti, hogy majd csinálhatnánk. De ha nincs benne valós késztetés erre akkor miért dobja be ezt be mint lehetőség?



2022. aug. 11. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
mi a kérdés? Egyértelműen elmondta mi a szitu
2022. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a kérdést, azt írod világosan elmondta az okát.
2022. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Össze akar jönni veled.
2022. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
A legtöbb lány azt szeretné ha átvernék, akkor is ha nem ezt mondja. Mert akkor nem kell felelősséget vállalni semmiért.
2022. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt értem hogy miért nem csinálja, azt nem értem hogy miért csinál úgy mintha kedve lenne hozzá.

Mert én ezt igyekszem nem felhozni, ő meg erre utalgat és ha nem élek vele akkor azon sértődik be, ha meg próbálnák élni vele akkor ő hátrál ki.

2022. aug. 11. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarja elveszíteni a figyelmed, és tudja, hogy te vágysz arra ami régen volt. Ezért úgy tesz, mintha újra megkaphatnád, ha még többet teszel érte.
2022. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

#5

Az "elkezd valamit érezni irántam"-nak melyik része ennyire érthetetlen? Ennyire nem lehet nulla az empátiád... :(

2022. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok

Ha szűzkurvának nevezed akkor inkább hagyd békén és ne tipord tovább, ő beléd van zúgva te meg úgy írsz róla mint egy darab sz@rról. Engedd el, hadd találjon egy normális pasit aki szeretni fogja.

2022. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak te érted félre. Nem nyitott. De nem is mondja, csak "úgy mintha".
2022. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!