Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ebben a rovatban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ebben a rovatban lévő válaszok mekkora része tartalmaz ténylegesen hasznos meglátásokat szerinted?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy kérdés férfi-nő témában.


Ti mit gondoltok, 10 válaszból hány lehet olyan, amit érdemes figyelembe venni abban az esetben, ha azt minősítjük hasznos válasznak, ami a lenti szempontok közül legalább 4-nek megfelel:


1. A válasz írója nem rendelkezik olyan mentális betegséggel, ami jelentősen torzítja a valóságról alkotott képét.

2. A válasz írója tényeket oszt meg, ez alapján formál véleményt. Ha tapasztalatról ír, azt nem állítja be ténynek.

3. A válasz írója nem elfogult, képes arra, hogy a személyes sérelmeitől függetlenül elmélkedjen a kérdés lényegéről. Ennek megfelelően nincs minősítés, provokáció, általánosítás a válaszában.

4. A válasz írója ténylegesen megérti, hogy mire irányul a kérdés.

5. A válasz megírásának mozgatórugója a segítőkészség, ezért az tartalmaz is logikus, előremutató tanácsokat/lépéseket.


Azért kérdezem, mert biztos vagyok benne, hogy sok esetben a válaszok véleményformáló erővel bírnak, és kíváncsi vagyok, hogy ez jó vagy rossz dolog-e. Ha pl. 10-ből 8 válasz nem hasznos, akkor szerintem kimondottan káros lehet a kérdés kiírója számára az itt való kérdezés.


Csak kíváncsi vagyok. :D Kösziii



2022. aug. 14. 15:25
A kérdező szavazást indított:
10 válaszból 1 hasznos
10 válaszból 2 hasznos
10 válaszból 3 hasznos
10 válaszból 4 hasznos
10 válaszból 5 hasznos
10 válaszból 6 hasznos
10 válaszból 7 hasznos
10 válaszból 8 hasznos
10 válaszból 9 hasznos
10 válaszból 10 hasznos
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Az a helyzet, hogy az általad megadott pontok alapján azt mondanám, hogy ezeknek kb 2 válasz felel meg. Ha nem vesszük ilyen szigorúan és saját nézetem szerint nézzük akkor olyan 4 de max 5.
2022. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 3+4+5. pontod az meglehet 1 ember válaszában is.
2022. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
Tapasztalt öreg csókaként nagy jóindulattal is csak 4-re taksáltam a hasznos válaszok arányát.
2022. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl. sok válaszolónak és sok kérdést feltevőnek, csak az a válasz pozitív, megfelelő és helyes , csak az tetszik neki ami szerinte is úgy van....


Ha ő pl. úgy gondolja, hogy a pasijával összeillenek vagy fordítva, de te nem azt mondod akkor a válaszod rossz :)

2022. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az általános ál vagy toxikus pozitivizmuson, meg a trollkodáson kívül eszméletlenül kevés az igazi és valódi gondolat.


A pozitív válaszok zöme az olyan, hogy bármelyik kérdés alá be lehetne másolni. Bár a kérdések többsége is agyhalál. Ebben a kategóriában mit nevezünk hasznosnak, amikor ez nem egy egzakt, hanem szubjektív dolog.


Pl. informatikai kérdésekben könnyen megállapítható a válasz hasznossága, de itt meg csak alapjai az egó csörtéknek, a beszólogatásoknak, a lepontozásoknak. Az én válaszom ez, a tiéd az, az övé amaz. Most kié a hasznos? Főleg olyan kérdésben, ami teljesen egyedi vagy hülyeség? Itt maximum véleményünk lehet, de ezt meg szinte senki nem tartja tiszteletben

2022. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy is felvethető a téma, hogy a Felnőtt párkapcsolatok topikban feltett kérdések hány százaléka íródik ki kíváncsiságból, illetve valós segíségkérés igényével, és hány százalék puszta provokáció/gyűlölködés.

Na kb a válaszok aránya is ilyen.

2022. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!