Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt olyan hasznos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt olyan hasznos válasz ami ténylegesen segített nektek? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Vagy csak panaszkodni jártok inkább ide?
2021. dec. 10. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Erőt adott.

Magam alatt voltam nagyon, és egy idézetet küldtek. Amit meg is könnyeztem mert megható is volt.

Rengeteget segített talpraállni.


Sőt amikor a baratnőmnek elmeséltem az egészet plusz az idézetet is, még ő is elkezdett sírni és együtt sírtunk :)


(Én is nő vagyok, szimpla női barátságrol írtam)

2021. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt kérdező, akinek tudtam tanácsot adni.

De jut rá átlagosan száz másik kérdés, ami "te jó Isten" hatást vált ki. Tényleg csak a panaszáradat megy többnyire.

2021. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,volt.Bár ha a témakörben érted a kérdést akkor az más.Más témakörben sok hasznos választ kaptam.

De találtam már innen az oldalról túratársat,valamint levelezőpartnert is akivel már hónapok óta beszélgetünk.

2021. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Igen. A GYKs nocikek azt mondtak ne egyszeru huspiaci arukent tekintsek a nokre azota pinamagnes lettem
2021. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%

Igen. Belinkeltek egy blogbejegyzest, ami megvaltoztatta gyokeresen a nokrol alkotott kepemet, es helyrerakta a hianyzo puzzle-darabkakat. Elinditott a blackpill utjan. Tovabba en is be szoktam neha linkelni, mert nagy igazsagok vannak benne.



37F incel

2021. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrét, csak úgy általában olvasgatva az itteni problémákat, megtanultam ne legyek annyira kritikus a kapcsolatomat tekintve. Mert ha már fele igaz az itt felvázolt kapcsolati problémáknak, akkor az én kapcsolatom távolról sem olyan mint amilyennek gondolom. Inkább megbecsülhetem, és össze tehetem a kezem.
2021. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igaz, nem sok kérdést tettem fel, inkább csak válaszoltam, de volt, amikor azt is megbántam. Igyekszem a véleményemet kulturáltan megfogalmazni, nem sértegetem sem a kérdezőt, sem a többi válaszolót. Ennek ellenére nemegyszer kaptam gyalázkodó priviket, pl. r**bancnak neveztek. Egy másik azt kívánta, hogy hagyjon el a férjem. Elég furcsa társaság jött itt össze...
2021. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!