Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hihető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hihető egy informatikustól vagy kamuzik?

Figyelt kérdés
Még csak ismerkedünk. Nem találkoztunk, mert állítólag nagyon húzós az utóbbi 3 hete. Dolgozik és oktat is. Viszont a héten csak egyszer írt viber üzenetet, azt is 23 órakor és állítólag még akkor is dolgozott. Azt mondta, hogy ez most egy ilyen időszak és általában máskor több ideje van és van mikor csak hazaesik, evés, fürdés, alvás. Múltkor megemlítettem neki, hogy, aki akar, az akar. Erre ő, hogy nem viheti be a telefonját a munkába. Érdekes, mert pl este a viber üzenetek PC-ről érkeznek. Szerintetek? A héten már nem írtam neki semmit, Ő írt rám.

2022. aug. 14. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani. Van ahova nem lehet bevinni a telefont, van ahol épp húzós időszak van és van ahol éppen az uborkaszezon felénél tartanak, közben pedig átverik a lányokat.
2022. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Mi olyan vonzó ebben a paliban?

Tényleg ilyen kapcsolatot akarsz?


Szerintem ez. Srác kattant.

Nem igaz hogy ennyi időt lehet rászánni egy másik emberre.


Egy másik IT-s voltam

2022. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
ez jól indul
2022. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan munkahelyem, ahol nem vihettem be a telefonom a munkába (pontosabban az irodahelyiségbe), be kellett zárni egy kis szekrénybe. Ez a része nem feltétlenül kamu, ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ha valakitől akarok valamit és nagyon nem érek épp rá, képes vagyok neki mondani egy olyan időpontot (pár nap, két hét múlvára), amíg úgy látom, hogy tart ez az őrület. Tovább én sem bírnám, szóval kell lennie egy belátható időnek.


Mivel ő nem egyezett meg veled ilyenben, inkább úgy gondolom, hogy le akar rázni

2022. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom, mert múlt héten írt, hogy most hétvégén találkozhatunk. Csak ebből nem lett semmi.
2022. aug. 14. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem is javasolt új időpontot, csak beböfögte, hogy nem jó.
2022. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából semmit sem írt. Még ennyit se. Ma viberen 14.15kor volt utoljára elérhető
2022. aug. 14. 23:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakmától függetlenül utálom ezt, amikor valaki úgy ismerkedik, hogy valójában nincs ideje se ismerkedni, se egy normális kapcsolatra.
2022. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
IT-sként szerintem ez csak kifogás. Lehet, hogy sok munkája van, de ha valaki számomra érdekes és szeretnék vele beszélgetni, akkor azért azt meg lehet oldani. Ha tele van munkával és emiatt nem ír, akkor igazából nyűgnek érzi azt, hogy írjon neked és kedve sincs hozzá. Így meg kuka.
2022. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!