Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Miért az informat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért az informatikusok jönnek be?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam és teljesen leesett az állam, hogy vannak akik infósokat keresnek. Ez miért? Vagy hogy? Nekem informatikusként nem az a tapasztalatom hogy keresnének (nem vagyok ilyen kis kocka mondjuk, lehet az a baj 😅)
2021. júl. 19. 22:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol olvastad ?

Szerintem valami burkolt HR-esek lehetnek😆

2021. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Hol olvastad? A 170 centis, 130 kilós informatikus ismerősömet tuti érdekelné a dolog.
2021. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Jó fizetés, mi más?
2021. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
2021. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
2021. júl. 19. 22:23
 6/32 A kérdező kommentje:
Ah, megelőztél
2021. júl. 19. 22:23
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Komoly.


Ràirnàl, szerintem kövi mondatba visszakèrdezne , hogy nem èrdekel valami zsíros àllàs valamelyik multinàl 😁

2021. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Cuki vagy😂😂 Már válaszoltam neked a kérdés alatt, de ide is leírom: Gamer vagyok és informatikus, így evidens, hogy hasonló érdeklődésű párt keresek mindig! :) Mostani párom is programozó és nem kocka kinézetű, sőt. Szerintem az értelmes nők amúgyis tudják, hogy az ITben van a jövő szóval bőven lesz esélyed ;)
2021. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdezem mert ezzel akarok csajozni, van párom 😀

Viszont elég friss (pár hónapos csak) viszont nem éreztem soha hogy az informatika olyan plusz lenne.

2021. júl. 19. 22:29
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a sors iróniája, hogy a három pasiból, akivel együtt voltam (meg vagyok) kettő programozó, de a harmadik is konyított valamennyire az informatikához :D.

Amúgy nekem viszonylag sok jó tapasztalatom van informatikusokkal, nagyon sok köztük a jó arc, sokakkal elég jól meg tudom találni a közös hangot. Az előző, hét fős csapatból, amiben a párom dolgozott, hárommal simán elmentem volna randizni, ha szingli nő lettem volna, a másik hárommal is csak azért nem, mert jóval idősebbek nálam :D.

2021. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!