Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában,hogy hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában,hogy hogy sok fiatal lánynak van idősebb párja?

Figyelt kérdés
Úgy értem a környezetemben több ismerősömnek 18-19-20 éves lánynak van 30+ vagy akár idősebb pasija.

2022. aug. 15. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Mert az idősebb pasik tapasztaltabbak és illedelmesebbek a huszonéves társaiknál. Nem a mekibe hív el vacsorázni hanem valami normális helyre ahol minőségi kaját lehet kapni.
2022. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
#1-es úgy érti,az idősebbek több pénzt szórnak el rájuk.
2022. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A nővérem 18 és találkozgat egy 34 éves férfival,anyueknak nem mondta még el.
2022. aug. 15. 10:03
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
2-es: annyira tudtam hogy valaki ezt veszi ki a szavaimból ;) nem, qrvára nem így értem. De nem nehéz elképzelni, hogy valaki szereti annyira a hasát már fiatalon, hogy nem szart akar beletömni.
2022. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Pedig igaz. Több tapasztalat, jobb élet.

Olyan dolgokon amiket a lányok utálnak a 20 éves pasijukban, azokon már túl vannak. 30 feletti pasi már nem tölti minden hétvégéjét a buliban, stb.

Plusz az idősebb pasik általában balvanyozzak a fiatalabb barátnőjüket.

2022. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát én 16 vok,a pasim 17 és ez így tökéletes nemtom elképzelni hogy sokkal idősebb pasim legyen
2022. aug. 15. 10:08
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
A 18-20 éves lányok buknak az idősebb pasikra, huszonévesen meg ez nagyon gyakran megfordul. Nálam és sok barátnőmnél is így volt. 22 évesen 35 éves pasim volt, most 26 êvesen pedig 21. A harmincasok most egyáltalan nem jönnek be. Szerintem az embereket vonzza a tiltott gyümölcs, ettől izgalmasabb az egész :D
2022. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Sosem buktam az idősebb pasikra... Szerintem a pénz az ami miatt bevállalják ezt a kapcsolatot. Kizárt, hogy szerelem.
2022. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszer kezdtem a saját korosztályommal soha többet még egyszer. Nekem nem a buli és a pia volt feszt a célom. Plusz szét néztél már a mai 18-24 éves korosztályban? Röhejesek gyerekesek és ostobák. 27 vagyok a párom 37 köszönöm jól megvagyunk már pár éve. A 2 tesóm is mindig idősebb pasikkal kezdett. Komolyabbak ahogy mondani szokás manapság "kiélték magukat" mert bármilyen furcsa is vannak olyan nők akik nem kérnek az ilyen "kiélem magam" korszakból.
2022. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

Akkor tessék csak szaporán írni nekem fiatal úrhölgyeim! ;)

37/F

2022. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!