Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Miért szégyell mindenki?

Figyelt kérdés

Szóval voltam egy “buliban” vagy nem is tudom mi volt az. Csak a srác miatt mentem aki tartotta az egészet, de kb hozzám sem szólt, pedig azt hittem kedvel és hogy van közöttünk valami. De odamentem és csak úgy tett mintha csak egy sima “kolléga” lennék, pedig nem is együtt dolgozunk… Mikor bemutatott annyit sem mondott hogy ismerős, vagy barát vagy bármit, csak azt, hogy “ő itt xy, egy őőő kolléga” . Aztán mikor kimentem az erkélyre rágyújtani, kicsivel később utánam jött, becsukta az ajtót, oda húzott ahol nem látnak és akkor elkezdte a “nagyon jól nézel ki ma, ez a ruha…stb” és elkezdett csókolgatni, meg akkor persze szívem voltam meg minden. Ha ketten vagyunk olyan mintha tényleg járnánk, de ha ott van bárki, mármint konkrétan akárki a kezemet sem fogja meg, az utcán, vagy egy boltban. Nagyon rosszul esik hogy még a “barátjaként” sem vállal fel.

Valószínű velem van a baj, az első barátom sem vállalt fel, aztán jött egy “nagyobb szerelmem” vagyis én azt hittem, ő úgy mutatott be otthon, hogy “jelenleg ő a csajom, ennyi”. Aztán most van ez a srác, aki szintén szégyell… 22N



2022. aug. 15. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt valaki aki kalandot akart tolem, kerdeztem hogy mik lennenk mi egymasnak? Es azt mondta ismerosok

Az olyan fiuk akik kalandot vagy csak egy szexet akarnak, mint ez a fiu toled, nem fognak baratkent kezelni es baratkent bemutatni. Nem fognak kozel kerulni hozzad.

De nem feltetlen szegyell, csak nem akarja egyaltalan hogy tobb legyel mint egy ismeros..szerintem ha talalkoztunk vona az utcan azzal a fiuval akirol irtam, es ott lettek volna masok nem is koszont volna nekem.

A buliba nem ertem minek hivott el anugy :D de azt se miert mentel el...tanulj ebbol szerintem

2022. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

KOMMUNIKÁCIÓ.

Két napos dolognál lehet, hogy én se mondanám ki, hogy barátom, párom, stb. mert még én se feltétlenül tudom, hogy mi, és zavarba lennék.


De ha ez zavar téged, ami érthető, igazán megmondhattad volna neki.

Mi akadályozott ebben?


Miért hívott meg a buliba?


Hogy te miért mentél el, az érthető, számomra nem kérdés, de hogy miért maradtál ott, ha rosszul érezted magad, az nem annyira.

2022. aug. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó valószínűleg, hogy szégyell, hanem szimplán nem akar tőled semmit a szexen kívül. Én a helyedben azért elgondolkoznék azon, hogy akarjak-e egy ilyen ember társaságába lenni. Mert ezzel csak az önbizalmadat rombolod.
2022. aug. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből a sztoriból nem derül ki semmi. Szerintem még nem tudja mit akar, nem tudja, hogy most hányadán álltok és emiatt most még nem akarja azt sem, hogy feleslegesen kombináljanak mások. De amúgy meg is kérdezhetnéd tőle mi miatt csinálja ezt.
2022. aug. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért nem tőle kérdezted meg, hogy ne a ruhádról rizsázzon, hanem arról, hogy miért hazudta, hogy a kollégája vagy?
2022. aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy szexet akar. Vagy akar ő többet is de amíg nijcs semmi konkrét, nem mondja senkinek
2022. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!