Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » ESKÜVŐ Ez nem babás .2hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ESKÜVŐ Ez nem babás .2hét múlva esküvőre vagyunk hivatalosak, ruhával kapcsolatban. Mert régen voltunk ilyen helyen, mit szokás felvenni? Nekem, párom,6éves lánynak, tesoméra megyünk csak vacsora lesz! És mennyi pénzt szoktak ajándékba adni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Férfinak öltöny, nyakkendő.

Nőnek koktélruha vagy kosztüm.

Gyereknek ünneplőruha.


Annyi pénzt adtok ajándékba, amennyit szeretnétek.

2014. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Annyi pénzt adjatok amennyit szeretnétek! Tartja az a szabály magát hogy minimum fejenként 10000 Ft, de szerintem ez nem mindig állja meg a helyét.

Nem kell a vendégeknek míderben és selymekben megjelenni. Mintha egy Anyáknapjára vagy évzáróra mennél. Csinosan, de kényelmesen. Szép nadrág/szoknya+ blúz, esetleg blézer párosítás is jó. Ha megengedheted magadnak, esetleg egy desigual ruha is adu ász tud lenni csizmával és blézerrel : [link]

2014. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Budapestiek vagytok, ajánlom figyelmedbe a Garai piacot. A kereskedők az ottani butikokból szerzik be az alkalmi és hétköznapi ruhákat. Utcáról is kiszolgálnak embereket néhány butikban. Jóval olcsóbb minden mint a kiskereskedésekben , és hatalmas szín és méretválaszték fog fogadni.
2014. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

férfinak:

öltöny,nyakkendő,ing,fekete cipő


nőnek:kosztüm,vagy szoknya/nadrág,blúz,blézer,magassarkú v valami elegánsabb cipő


6 éves kislány: szoknya,harisnya,kis cipő,és felsőnek bármilyet

2014. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Fejenként 10 ezer szerintem kevés, főleg, hogy hárman mentek(nyilván a kislányt nem számoltam bele). Minimum 30 ezer, de inkabb 40-50.

Mit kell felvenni? Most ez komoly kérdés? öltönyt, kosztümöt, koktélruhát, kisestélyit, bármit. A kicsinek szoknya és blúz vagy ünneplő ruhácska.

2014. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Czipó Éva ***** válasza:
39%

Előttem már többen is leírták, mi az ideális öltözet, én annyit tennék hozzá, hogy nem illik fehéret, feketét vagy pirosat felvenni.


A fehér és a piros a menyasszony ruháinak a színe és őt nem szabad túlöltözni az esküvőn. A fekete pedig a gyász színe, ami egy örömünnep alkalmából nem állja meg a helyét.


Nászajándékba annyi pénzt adj, amennyit szeretnétek és ami nem okoz problémát. Általánosan elfogadott tézis, hogy annyit adj fejenként, amennyit rátok költhet a pár vacsora alkalmából. Egy budapesti esküvőn ez körülbelül 8-15 ezer Ft fejenként.

2014. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak vacsora lesz, akkor szerintem nem kell nagyestélyi, kosztümöt vagy egy egyszerűbb koktélruhát vennék fel. Esküvőn nem illik a menyasszonyt túlöltözni, tehát ha rajta koktélruha lesz, akkor nem való, hogy te egy abroncsos báli ruhában állíts oda. Férfiaknak öltöny, nyakkendő. A kislánynak is valami ünneplőt.
2014. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!