Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ez a kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ez a kettős érzés bennem?

Figyelt kérdés

Szóval “szerető” vagyok, de a pasi és a felesége nyitott kapcsolatban élnek, mind a kettőjüknek van szeretője, kizárólag szexuális kapcsolat, és emellett boldog házasok (nyilván ők is szeretkeznek).

Egyrészről élvezem, mert jó a szex, tényleg. De másfelől pedig kicsit szomorú vagyok amiatt, hogy én csak szexre kellek, és én nem kapok senkitől virágot, kedvességet, a szépen kívül törődést. Évekig egyedül voltam, mert sosem jött össze a férfiakkal, általában néhány randi után leléptek. Ezért jött ez a szerető dolog, némi törődésért és szexért.😅 De még mindig vágyom egy kapcsolatra, majd házasságra, gyerekekre, kicsi korom óta erről álmodom, de valahogy egyre irreálisabb kezd lenni. 28N



2022. aug. 18. 00:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*a szexen kívül…
2022. aug. 18. 01:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress magadnak párt. Teljesen természetes, hogy többre vágysz, mint csak a szex, de ezt a szeretődtől nem fogod megkapni.
2022. aug. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális érzés, de teljesen hülyeség akkor amit csinálsz, hiába nyílt kapcsolat. Soha nem lesz ebből semmi több, értelmes család főleg nem.


Talán magadat kéne többnek tartani mint egy szexbaba és akkor lehet nem gondolnád irreálisnak.

2022. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is arra gondoltam, hogy ezzel a pasival alapítok családot, csak már nagyon vágytam a szexre, évek után.😅
2022. aug. 18. 01:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor ideje hosszutavu fix kapcsolat utan nezelodni…
2022. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzel, akkor felesleges ebbe a kapcsolatba belemenned. Nem erre vágysz, akkor keress olyan partnert, akivel kiteljesedhetsz.
2022. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak szex kell, akkor keress párt. Egyértelmű. Nem is értem mi olyan bonyolult ezen.
2022. aug. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki akadályoz meg abban, hogy párt keress? Nem te vagy a magad ura?
2022. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A dugópajtid mellett kereshetsz párhuzamosan.

Nem tilos mással randiznod.

És ha megismersz valakit, akivel nincs akadálya a párkapcsolatnak, akkor lezárod a szeretői viszonyodat.

2022. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Ott kezdődik a baj,hogy szerető vagy b..meg.

A szeretőket szexre tartják, mi másra lennének jók? Az érzelmi, anyagi támasz otthon van, egy szerető bármikor leléphet, miért is kéne rájuk támaszkodni?

2022. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!