Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most tetszem neki vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi azt mondta, hogy én inkább értelmes vagyok, mint csábos, viszont az első adandó alkalommal lefeküdt velem és azóta is keresi az alkalmakat hogy meg tudjon csókolni (2 éve össze is akart velem jönni) akkor most végül is tetszem neki vagy sem?

2022. aug. 18. 07:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

A személyed vonzó, de nem vagy topmodell.

Tetszel neki.


Ennyi.

2022. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

hat igen, azt az ertelmest is megkerdojeleznem, ha felkellett tenned a kerdest.

megdugott, es az a kerdes vajon tetszel e neki? hmm haat nem is tudom..

2022. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Szexet akar csak, de úgy van, hogy vagy sikerül, vagy nem. Csak egy numera lehetsz nem több, ha még nem lépett. Mert a mellékelt ábra szerint, nem fordít nagy energiát erre!
2022. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Annyira tetszel, hogy megdugjon, de jobban nem. Különben azt mondta volna, épp olyan értelmes vagy, mint csábos.
2022. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem ácsingóznék olyan után, aki azt mondja rám, hogy nem vagyok csábos, meg bizonytalanságban tart. Jó hülye vagy.
2022. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
= szóba lehet veled állni, de nem áll fel rád.
2022. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Behazudott valami pozitivat, ha mar mindketten tisztaban vagytok vele, hogy nem vagy szep. Te meg ebbol azt szurted le, hogy oszinte. Nem lehetsz te olyan okos se.
2022. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De az a vicc hogy szerintem egyébként egyáltalán nem vagyok csúnya meg a környezetem szerint sem
2022. aug. 18. 10:16
 9/18 anonim ***** válasza:
8. Neki lehet nem jössz be annyira.
2022. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkot meg minek frkszik le velem meg mászik rám állandóan?😅
2022. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!