Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ekkora ítélkezés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora ítélkezés, ha szóba jön (csak itt) hogy párom és köztem majdnem 16 év korkülönbség van?

Figyelt kérdés
Nem mindegy ez nekik? Mi tökéletesen megvagyunk, lassan a férjem lesz. Raktam ki ide egy kérdést eljegyzéssrl kapcsolatban, mert ki kellett írnom magamból a stresszt. Azóta megbántam mert a válaszok 99%-a arra ment hogy milyen gusztustalan az ekkora korkülönbség, illetve még én vagyok a buta, éretlen... Nem értem ezt az ítélkezést. Komolyan, féltékenység lenne? Csak kíváncsi vagy, egyébként más szempontból nem érdekel vagy nem számít. A boldogság a lényeg egy kapcsolatban és a bizalom, megértés, összhang. És nem a kor. Ami nem is sok...
2022. aug. 18. 13:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire minden rendben van akkor minek jössz fel ide és teszel fel kérdéseket?
2022. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyáltalán nem meglepő, meg nem is zavar. Legjobb barátomnak a felesége 17 évvel fiatalabb. Volt lakótársam menyasszonya 12-vel. Egy másik jó barátom felesége 14-el, illetve a főnökömé is 21-el :D Nekem majdnem az a fura ha nem így van...
2022. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
29%
Erről van szó, mellesleg ez a korkülönbség sok. Vicces lesz, amikor egyikőtök 50 lesz a másik 66 és pelenkázhatod... Ekkora különbség nem normális! Egyik fél oldaláról sem. Ha nem akartál ilyen választ kapni, bocs, nem kellett volna kiírni.
2022. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

1, Ezen az oldalon, amikor csak lehet, szidnak mindenkit az emberek. Ez ilyen, ezen lépj tovább.

2, Nagyon kevés kapcsolat működik 16 év korkülönbséggel sokáig. Egyszerűen az már tényleg egy óriási különbség élettapasztalat és érettség terén. (Nem, amikor valaki előadja, hogy ő mennyivel érettebb a korosztályánál, akkor nem 16 évről van szó. Hiába esik jól az illető egójának.)

3, Sokszor a nagy korkülönbség mögött van valami egyéb ok. Pl. a másik csak ezt találta vagy épp fiatal pipikre gerjed, akiket aztán lecserélget.

2022. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#1 családi problémával kapcsolatban írtam ki kérdést és szóba jött a korom is... Én voltam a hibás szüleim minden rossz döntése és szokása miatt. Persze csak itt. Rosszul esett, segítő válaszokat vártam volna.
2022. aug. 18. 13:50
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim közt 17 év volt. 20 év után váltak el. Nem a korkülönbség miatt.

Én csak azt nem értem téged miért érdekel random ismeretlen emberek véleménye ennyire.

Az én párom meg el van hízva (10 évvel idősebb amúgy nálam) és azon aggódott majd a strandon hogy néznek ránk. Hát ki a lóf@szt érdekel??

2022. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

azért a kor is számít, mondomezt úgy, h. jelenleg egy közel 18 évvel idősebb pasi tetszik és én is neki.

de azért az ember számol.

a korral sok minden jár együtt:


1. életmód, életstílus (a generációs különbség itt komoly szervezőelem)

2. megváltozott munkaerőpiaci pozíció (te aktív, ő inaktív öregségi nyugdíjas)

3. egészség-betegség

4. halál, veszteségek


ha ezt vki nem veszi számításba, simán ostoba! attól még szeretheted, de értelem és érzelem nem zárja ki egymást.

2022. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy bizonyos kor felett már nagyon nem mindegy az a 15-20 év.

kb 60 éves korig még elmegy, ha jól tartja magát az idősebb fél, de utána ha te leszel 50-60, fitt, aktív dolgozó nő, a párod megy 70-80 éves csoszogi bácsika.

2022. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Soktényezős dolog ez.

Az én Szerelmem és köztem is van tizenhét év korkülönbség. Imádjuk egymást, nem erről van szó. Viszont nagyon sok dolog negatív irányba billenti azt a bizonyos mérleget.

Szóval, alaposan át kell gondolni mindent, mielőtt összekötitek az életeteket.

2022. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm második házasságába 20 évvel idősebb csajt vett el, őt nem ítélte el senki, bár sajnos már özvegy lett a 90 éves csajszi :c

De nagyon nem mindegy, hogy a csaj 15 te meg 31 vagy épp a csaj 30 te meg 46.

2022. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!