Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat vagy a sajat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat vagy a sajat celjaid?

Figyelt kérdés

Melyiket választanad?

Ha azt éreznéd, hogy megtaláltad életed szerelmét, akivel minden tökéletes, vagy hogy elutazz abba az országba dolgozni évekre, amiről mindig is álmodtál?

Fantasztikus a munkalehetőség, sokkal többet keresnél, valóra válthatnád az álmaidat.


Melyik ér többet? Utólag melyiket bánnád, ha ki hagynad?


27F


2022. aug. 19. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
A saját céljaim választanám. Tudod hányszor találtam már meg életem szerelmét? :)
2022. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akármelyiket választod, a másikat bánnád.
2022. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettő. Vidd magaddal a lányt is álmaid országába.
2022. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
85%
3-ashoz csatlakozom. :)))
2022. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
3-as: ez szép és jó, de amíg az a bizonyos lány nem tud beilleszkedni abba a közegbe és nem talál állást addig nagyon kiszolgáltatott helyzetben lesz.
2022. aug. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Én azt gondolom, hogy ez szituáció- és egyénfüggő. Én pl. borzasztó nehezen leszek szerelmes, nagyon kevés olyan ember van, akivel annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy jó eséllyel másként tekintek egy ilyen emberre, mint az, aki könnyen ismerkedik, könnyen számára megfelelő partnert. Emiatt nincs az a munkalehetőség, ország, stb., amiért elhagynám a párom, mert sokkal könnyebben találok jó munkát, jó helyet élni. De igazából az én álmaimat bárhonnan valóra tudnám váltani, maximum valahol könnyebben, valahol nehezebben.

De nem mindegy, hogy egy pár hetes, hónapos ismeretségről van szó, ahol javában ott a rózsaszín köd, vagy egy több éves, kipróbált, megedzett párkapcsolatról van szó. Az elsőre könnyebben azt mondanám, hogy feladom, mert úgy istenigazából nem ismerem a másikat, főleg ha együtt sem élünk. Szóval valószínűleg inkább mennék. De a másodikat nem adnám semmi pénzért.


Szóval neked kell döntened, te ismered magad és a következményeket te fogod viselni a jövőben.

2022. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező! Azt tudod hogy ezek nem a saját álmaid, hanem csak a korszellem? Ezt hívják a nyugati "EGÓ"-nak. Az álmaidért később nagy árat fogsz fizetni, de erre csak kb. 50 évesen fogsz rájönni. Sok sikert az álmaidhoz!
2022. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es, honnan tudod egy idegenről pár sor után megállapítani, hogy nem az az álma amiről beszél? Nagyon okos vagy….
2022. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Saját céljaim
2022. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolattól függ. A jelenlegi páromhoz hozzáigazítom a saját céljaimat. Nem kell feladnom és neki se, mindketten kompromisszumképesek vagyunk.

Pl ő hajlandó előbb végezni a bsc-vel én hajlandó vagyok bármelyik országba elmenni. (Cél, hogy egy helyen legyünk az msc idején is) Ez mindkettőnk számára változás a korábbi elképzelésekhez képest.

2022. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!