Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan férfi aki hangos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi aki hangos, feltűnő, magára vonja a figyelmet, lehet egyébként önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 22:08
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Röviden: ismerek egy férfit, aki tök jófej, vicces, látszik, hogy nem okoz neki nehézséget, ha rá figyelnek.

Közbe minél többet beszélgetek vele annál többször érzem úgy, hogy egyébként nem tartja jó pasinak magát. Aggódik a testalkata vagy épp a haja miatt.

2022. aug. 22. 22:11
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

2 opció van.

Vagy önbizalom hiányos

Vagy kicsi a p0cse...

2022. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Valamiert elhagyták vagy megcsalták már. Vmi biztos van ami a másik nemnek valahogy off.
2022. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Valami kínja van, az biztos. Az ilyet kerülni kell, mert csak a baj lesz vele. Vagy a "hangoskodása" fog idegesíteni, vagy a görcsössége, amit kompenzálni akar.
2022. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Persze, miért ne lehetne? Az illető külsejéről nem sokat írtál. Itt elég nemlétező jelenségként van kezelve, de a férfiak felé rengeteg az elvárás és rengeteg negatív visszajelzést kapnak, ha nem a legjobb a kinézetük. Rengeteg férfi önbizalomhiányos.
2022. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
(Elég csak megnézned, hogy az előttem lévő 3 válasz milyen lenéző.)
2022. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy néz ki, van rajta valami kifogásolható?
2022. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Meg hány éves?
2022. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

2-es :-D o igen es ha kicsi a pocke akkor mindig onbizalomhianyosak azt meg nagy hanggal palastoljak.

kerdezo: vagy szimplan hiú es onzo.

Szerintem hagyd, mert aki ferfi letere nagy hanggal.van a tarsasagban de kozben a haja aggasztja annak lehetnek akar sulyos psziches zavarai is. A helyedben valami egeszsegesebb lelkuletut keresnek. (ja es meg az is lehet batorra issza magat tarsasagban es azert vicces laza olyankor es amikor meg veled a hajaert aggodik az meg az alkoholmentes hetkoznapi enje es azzal lenne gondod eleg

2022. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sosem volt sikerem a társkeresésben, ezért olyan téren szerencsétlen vagyok, ergo önbizalmam sincs benne.
2022. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!