Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan férfi aki hangos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi aki hangos, feltűnő, magára vonja a figyelmet, lehet egyébként önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 22:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20. Simán lehet az is, persze. Azért írtam, hogy nem tudom egyáltalán érdemes-e várnom bármire.
2022. aug. 23. 10:48
 22/24 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz tőle valamilyen segítséget ahol kettesben tudtok lenni, akkor megkérdezheted tőle hogy mit gondol rólad?

Vagy ez neked olyan nehezedre esik, azt várod hogy ő lépjen?


Egyébként hova sietsz? Sok nőnek az a baja ha el van sietve az ismerkedés te meg már leírtad szegény embert....

2022. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22.

Itt a 18. válaszomban írtam

"Ráérek kivárni, hogy mi lesz ebből, csak nemtudom egyáltalán van mire várnom?"

Szóval nem sietek. Jóba vagyunk, talán picit közeledünk mostanában egymáshoz. Csak sokszor mondják, hogy aki nem hív randira annak egyszerűen nem kellesz.

2022. aug. 23. 13:57
 24/24 anonim ***** válasza:

Én soha nem hívok senkit randira, csak közös programra kettesbe.

Aztán ha úgy alakul bepróbálkozom, de nyíltan randira azért nem hívok senkit mert már utasítottak vissza és elég kellemetlen volt.

Ha nem akar velem kettesben találkozni a kiszemelt hölgy, akkor én azt úgy veszem hogy egyébként sem akarna tőlem semmi komolyat.

2022. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!