Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokott a ti párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokott a ti párkapcsolatotokban kinézni december 24,25,26, hogyan néz ki a szülő/családlátogatás ilyenkor? Szülők jönnek, ti mentek szülőkhöz?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Anyáékhoz nem johet mert ki van tiltva a házból.

Apáék szinte arisztokraták azaz kulturális csevej megy, mindketten egyenes háttal ülünk és értelmesen bájcsevegünk.

Náluk a szüleivel tesóival kisebb italozás és halalra szoktuk magunkat röhögni, a családjukban szinte állando a nevetés, pozitivitás, jokedv, családias barátságos.

Nálunk bőven hűvös, kimért a hangulat.

2022. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

1.vagyok

Tesom es a családja is sznob kb. Ök szoktak jonni apáékhoz. Es apa felesége és velunk egyidős fiai. Mindenki sikeres iq bajnok értelmiségi. az en családom ilyen. Páromnál meg az az igazi filmbeli család van. Ott tudok en is lazitani síróröhögőgörcsöket is kapni az anyjával is:)

2022. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

23 párommal

24 szűk család jeki is nekem is

25 tágabb család neki is, nekem is kulon

26tol a meszebbinrokonok, oda megyunk egymasehoz

2022. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

24én délre az én szüleimhez megyünk anyum apum 1 tesóm, aztán vacsira estére pedig párom anyukájához mert ő viszont egyedül van.


Aztán 25 26 2en otthon

2022. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

24 ebéd a párom családjánál

24 vacsora az én családomnál

25 ebéd az én családomnál

25 vacsora változó

26 ebéd a párom családjánál


Hozzánk senki nem jön, pici a lakás és általában az utolsó pillanatig dolgozunk, nem nagyon van időnk vendégekre főzni. Sütiket szoktunk sütni hogy tudjunk vinni.

2022. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Otthon végig. Senki nem jön és senki nem megy sehova. Ha a feleségem akarna, mehetne. De egyedül. Számomra kínzás egy családi látogatás. Szeretem szüleimet, de majd megyek, ha kisebb a forgalom. (1600km-re laknak)
2022. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
24 otthon. 25-26 meg egyik nap az egyikünk szülei, másik nap a másik.
2022. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

24-én ebédre átjönnek párom tesói, párjaik és gyerekeik. Délután hazamegy mindenki.

24-én este (szenteste) átmegyünk hozzánk, vagyis a szüleimhez. (Párom szülei már nem élnek)

25-e változó: szüleimmel vagy csak kettesben vagyunk

26-án megyünk párom tesójához vidékre.

2022. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy jön ki. Mindkettőnk családja vidéken van, két irányban 200-200 km. Eddig úgy volt, hogy pár nappal karácsony előtt mentünk anyósomhoz (sosem tartotta az ünnepet, semmi dísz, semmi ajándék, semmi ünnepi menü). Mondjuk 20-23 ott voltunk. Aztán 24-27-ig kb. anyuéknál.

Idén lesz az első karácsonyunk már babával és költözünk. Most szeretném majd azt bevezetni, hogy inkább anyósom jöjjön hozzánk pár napra, így kevésbé lenne rohangálós az ünnep és a kislányomnak is meglenne a karácsonyi készülődés öröme mindig. Anyuékhoz pedig utazunk 25-26-án pár napra, vagy majd kialakul. Hozzájuk így picit közelebb leszünk majd.

2022. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!