Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kedvelnek a szülei, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kedvelnek a szülei, mert nem normális családban nőttem fel?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam a barátomnál családlátogatóban. Mindketten 21 évesek vagyunk, egy egyetemre járunk.

olyan csokit vettem amit szeret. Még a kisebbik tesójával is társasjátékoztunk, megdicsértem a vacsorát, és maximálisan igyekeztem, hogy ne kövessek el valami bakit.

Elkezdtek kérdezgetni, hogy a szüleim mivel foglalkoznak. / Elváltak, majd pár évvel később súlyos betegségben meg is halt az apukám. Mivel nem tudok erről beszélni, röviden válaszoltam a családdal kapcsolatos kérdésekre, csak annyit, hogy elváltak, és tereltem is a szót, mert féltem, hogy rá fognak kérdezni. /


Ma kérdeztem a barátomtól, hogy mit gondolnak Rólam, és szomorúan érintett, mikor mondta, hogy a szülei furcsállják, hogy miért olyan lányt választott, aki nem normális családban nőtt fel. / ők használták a normális szót/

Mivel vidéken lakunk, és az egyetem a fővárosban van, és a bejárás nagyon sok időt venne el, ezért a kereszt-szüleimnél lakok / időt, pénzt spórolok, és dolgozni is tudok suli mellett. /

Ezt is kritizálták, hogy biztos nem vagyok jóba anyukámmal, és miért mutattam be elsőnek a keresztszüleimnek az ő fiúkat. / Múlt héten volt az első szabad hétvégém, mert dolgoztam.../


Félek, hogy nem kedvelnek, pedig még meg sem ismertek, mintha... mindenbe a hibát keresték volna.



2012. nov. 19. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen!

Én kerek perec megmondtam nekik.Nem velük élek párkapcsolatba hanem a lányukkal!Ő szeret nem ők.Vagy elfogadnak vagy nem.De ne szóljanak bele az életébe.

Ne is foglalkozz velük.

2012. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés szivi?

(Vagy csak bátorítást szeretnél?)

Tudom rossz érzés lehet, de egy idővel ki fog alakulni a dolog. Az anyós meg egy külön faj, úgyhogy ne nagyon foglalkozz vele. Törődj inkább a barátoddal, ha szeret semmi gond nincs.

2012. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó,de a barátod nem sietett a védelmedre,és nem magyarázta meg nekik azt,amit most te nekünk,a szülei kérdéseire?


Amúgy nekem egy anyósom van,de az én helyzetem rosszabb!


Van hogy hívja a páromat,zuhanyzás közben,felveszem a vezetékes telefont.

Erre ő: Miért veszem fel,miért nem a párom veszi fel.

Mert fürdik.Akkor sem szabad,illetlen.


Nem veszem fel:

Miért nem veszem fel,illetlenség,olyat akar mondani,ami fontos,és nem tudja visszahívni páromat,mert nem ér rá utána.


Vannak,akik tényleg mindenkiben hibát keresnek.

De engem azért megvéd párom.

2012. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem, hogy lehetséges, hogy a szülim válása miatt nem kedvelnének?
2012. nov. 19. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm szülei nem kedveltek valamiért, pedig még nem is láttak, és nem voltunk oda éjjfélig sosem. De leeht ez hiányzott nekik. És telibeszélték a lányuk fejét, majd én meguntam és kerekperec szakitottam.
2012. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 18:54


előítéletesek,szimplán bunkók.

így

2012. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. nov. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!