Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek birtokló párja volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek birtokló párja volt, az miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
Azok véleményére lennék kíváncsi, akiknek már volt ilyen párjuk. Milyen helyzetekben mutatkozott meg, illetve miből jöttetek rá hogy a párotok birtokol? Ezeknek milyen szintjei voltak?
2022. aug. 25. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadt amikor megtudta hogy néha használok szempillaspirált, hiszen azzal csakis más férfiakat akarhatok elcsábítani. 😂😂

(Nem voltunk együtt sokáig)

2022. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan féltékenykedett. Mindenkire. A kondiban biztos flörtölök a pasikkal, a kollégákkal is, ha nagy ritkán elmentem bulizni, folyamatosan írogatott, hogy ugye elzavarok minden pasit, aki odajön. Meg akarta szabni, hogy milyen ruhákat hordjak stb.
2022. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan féltékenykedett, meg akarta szabni, kivel beszélhetek és kivel nem. Meg akarta tiltani, hogy fiú szaktársakkal szóbaálljak, akkor is, ha a suliról volt szó. Ha a barátnőimmel beültem egy kávéra, 15 percenként hívogatott és ha nem vettem fel egyből azzal jött, hogy biztos most nyomtam le egy menetet a WCben a pincérrel vagy valakivel. Meg akarta szabni milyen ruhákat hordhatok stb stb.. Persze neki mindent szabad volt :) Fiatal voltam és naiv, tűrtem egy darabig, de aztán betelt a pohár és repült az életemből.
2022. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok Ja, és nem lehetett közösségi oldalam se (ez még az iwiw vége-facebook eleje időszak volt, jó régen). Hab a tortán, hogy amikor kidobtam kiderült, hogy többször is megcsalt, nyilván magából indult ki végig.
2022. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha baráti összejövetelre minimálisan kisminkeltem magam, akkor megkérdezte cinikusan, hogy Zolinak vagy Ádámnak akarok tetszeni jobban?

De ha megcsináltattam a körmöm, vagy a hajam, az már pénzkidobásnak számított. Máskor azt is megkaptam, hogy slampos vagyok, és semmit nem tudna mondani, ami tetszik bennem neki. Bár akkor nem tudom, miért volt velem 10 évig.

2022. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett profilképem se az facebookon,sőt még az összes nő nemű ismerősömet ki kellett törölni. Még a távolabbi rokonaimat is.
2022. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Manipulációs szöveggel elmagyarázta h nekem miért jó az amit ő kigondolt h mit hogyan csináljak. Ráadásul féltékeny volt amit többnyire letagadott. Ha nem beszéltem vele telefonon szerinte azért tettem mert ő nem érdekelt, eszébe se jutott h dolgokat intéztem stb...
2022. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!