Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben nyilvánul meg az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg az ha egy férfi megbecsül egy nőt és hálás érte?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válaszát egyaránt várom, a nők részéről hogy ők mikor érzik azt hogy a fent leírtak vannak. A férfiak pedig hogy ők hogy gondolják mivel tudják éreztetni
2021. jún. 8. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Este az ő kezébe adom a tv távirányítót! Ami dicsőség!
2021. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Párom tenyleg mindent de mindent megtesz értem amivel tudja hogy a kedvemben jár...akkor is ha fáradt, lesi mindig mit tud tenni nekem értem.
2021. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Tisztel, tisztelettel végighallgat, bátorít, mindig illően viselkedik velem, látszik rajta, hogy én vagyok neki az elsőszámú fontos dolog az életében, mindig a kedvemre tenne, próbálja kitalálni, hogy okozzon kisebb és nagyobb örömöket akár, sokat dícsér, érzem melette, hogy különleges vagyok.

Ezek érdemben fordítva is, illetve, szerintem egy férfinek különösen fontos megemlíteni sokszor, hogy jó férj, mert sok jó férj beleesik abba a csapdába, hogy elkezdi magát analizálni és megkérdzőjelezni, hogy biztos az-e. De komolyan, sok férfi ismerősöm ezen rágja magát, jó férj-e, jó apuka, helyt áll-e. Sokszr dícsérem nem cska emberi, de férfi dolgiaban. Hogy erős, bátor, de jól megszervez egy nyaralást, kedves hogy porszízott, stb.

2021. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2es válasza nemtől függetlenül jó. Kiegészíteném, meghallgatja a véleményed, nem hurrog le, meggondolja lehet neked van igazad. Lehet ha ellentétesen csinálnátok valamit,jó úgyis ahogy ő tenné. Alap dolog, de nem csal meg. Nőknél, nem szól bele az öltözködésedbe, nem akar megváltoztatni.
2021. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nagyon hálás. Mindig kifejezi szavakkal/tettekkel mennyire boldog mellettem, ő az első akit ha szeretek, viszont szeret, nem pedig eldob emiatt mert már unalmas lettem.

Rengeteg figyelmet kap tőlem, kiélhetem rajta a szerethetnékem, ő is rajtam, tükörsima az egész kapcsolatunk, ha van is komolyabb megbeszélnivalónk mindig érvekkel, tényekkel kommunikálunk, soha nem provokál. Mindig kedves velem, odaadó, segit ahol tud, szexuálisan is kifejezetten aktiv (lett, az elején egy deszka volt kb), 10 évre megvannak a közös célok, minden rendben.

2021. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Mekkora beteg és gáz már ha valaki hálás.... Egyenlő felek vagyunk, és mindent megteszünk a másikért, de hálás a kivert kutya, az.... ha befogadják.
2021. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megköszöni neki azt, amit ad-nyújt neki a nő (pl.: kaja), segít neki a feladatokban, a testi kontaktus kölcsönös, nem elzárkózó, ha a nő kezdeményez, kedves vele ok nélkül is.
2021. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a szeretet nyelve, így nem lehet mondani fix dolgot szerintem, a filmekből meg felesleges ki indulni mert az a mese világ..
2021. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!