Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex unokatestvérével összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex unokatestvérével összejönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég kényes kérdést hoztam! Illetve a családi körben mikor felvetettem elég nagyot robbant.

Az exemmel lassan 8 hónapja hogy elváltak az útjaink, amilyen nagy szerelem volt olyan viharosan is ért véget. Azóta már normalizalodott a helyzet, mivel mindkettőnk munkaja miatt kénytelenek vagyunk találkozni heti szinten. Neki már van barátnője. Én viszont az utóbbi 2 hónapban elég jól elbeszelgettem az exem unokatestvérével. Sőt annyira hogy ő egy pár napja kimondta azt amit már érzek én magam is. Beleszerettünk egymásba. Ő is és én is elmondtuk ezt a családnak és egyik sem fogadta túl jol

Az ő családja szerint ez árulás az unokatestvérével szemben.Illetve fiatalabb nálam 5 évvel. Ezt is nehezmenyezik. Már azt is nehezen fogadták el hogy az exem 4 évvel volt fiatalabb.

Nektek mi a véleményetek erről?

26/N


2022. aug. 25. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi ideig voltatok együtt az exeddel? Mennyire volt komoly a kapcsolatotok?


Ha mondjuk több évig, és tényleg komoly volt, utána az unokatestvérével szeretnél összejönni... hát az brr... hidegrázós. De az is, hogy ő ezt megtenné vele.

Ha mondjuk két hétről beszélnénk (bár gondolom többről van szó, különben miért háborodna úgy fel a család), minden komolyabb érzés nélkül, akkor nem lenne gáz.


Összességében én nem rondítanék bele a családi életbe, hacsak ő azt nem mondja (ezt az unokatestvérének kellene vele megbeszélnie), hogy neki ezzel nincsen gond, ami elmúlt, az elmúlt.


De magam részéről ebben az életkorban nem járnék ennyivel fiatalabb sráccal, a huszonéves fiúk (persze van kivétel) általában komolytalanok, és ha ez nem is lenne, te "lassan", mondjuk 4-5 év múlva már családot szeretnél, ő meg lehet, hogy egyáltalán nem fog ott tartani. Ezért sem erőltetném ezt a dolgot, bár alapból nem hagytam volna, hogy "idáig fajuljon" ez a beszélgetés.

2022. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi van, ha ez a famíliának nem tetszik? Ő bajuk, majd feldolgozzák. Főleg, ha nem csak pár hónapig tart majd a szerelem.
2022. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!

Kedves első!

Igazából elég bonyolult volt inkább ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt. 1 évig voltunk ebből de ha jobban összeszamoljuk akkor az inkább 9 hónap. Most hülyén fogalmaztam de szerintem érted miről beszélek! Igen én is inkább az 5 év kor különbségen agyalok, mert szerintem az exemnel is ez volt a baj. Bár így "felületes" ismeretség alapján az unokatesoja komolyabbnak tűnik!

2022. aug. 25. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az exed nyíltan felvállalja a rokonság előtt, hogy neki ez ellen semmi kifogása sincs, akkor talán működhet, egyébként nem erőltetném.
2022. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!