Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok(25-35),ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok(25-35),ti mennyire díjaznátok, ha egy srác egy boltban próbálna ismerkedni veletek? Esetleg mi az a szöveg, ami abban a környezetben beválhat és nem ciki?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lécci,, ne
2022. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szia, ezt a rágot kérném szépen. Tessék, itt a pénz. Köszi Szépen, szép napot, szia!"



Ennél többet ne!

És munka után se várj meg senkit,hogy majd akkor ramesz.

2022. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha jól nézel ki, bárhol, bárkivel, bármilyen dumával ismerkedhetsz. Ha nem nézel ki jól, akkor sehol, senkivel, semmilyen dumával.
2022. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül az eladóra gondolt szerintem a kérdező.

Hát ez olyan, mint bárhol máshol, ha a helyzet hozza, lehet beszélgetni, aztán ha szimpatikus vagy, akkor folytatja lelkesen, és elkérheted a számát, ha nem vagy, akkor elmegy majd és hagyd.

Pl nézegettem a hűtő szekrényben a húsokat, srác ott állt, látta hogy jövök, arrébb lépett, hogy tessék, válasszak. Erre mondtam, hogy köszi, vedd ki nyugodtan, ami neked kell, csak nézelődök. Mondta, hogy jó, akkor lecsap az utolsó akciós sushira, de kivegyen-e nekem valamit? Mondtam, hogy kagylót sajnos nem tudok sütni (már csak az maradt azon a polcon)... Stb. El lehet akkor beszélgetni, viccelődni flörtölni, mikor ettél olyat, hogyan készítenéd el stb. Ha bejött volna a srác, szerintem kijött volna egy kis ismerkedés ennyiből ott helyben (persze ha kölcsönös). Így pedig csak mosolyogtam és tovább sétáltam. Ő is vette, nem erőltette.

Pl így abszolút lehet ismerkedni a boltban. De egy vásárlás alatt a harmadik nőt megszólítani gáz.

2022. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, de addig ne jöjjön oda, amíg nem látja rajtam, hogy nyitott vagyok rá. Annyira nevetséges, mikor békésen teszed a dolgod valahol és hirtelen valaki megjelenik melletted és tolja a hülyeségeit, amire abszolút nincs hangulatod reagálni. Ha ránézek, esetleg rá is mosolygok, akkor oké, ha odajön valami jópofa szöveggel, de ha nem, tiszteljen már meg annyival, hogy elfogadja, hogy egy alapvetően nem ismerkedésre kitalált helyen - milyen érdekes - nem ismerkedni vagyok.


A begyakorolt szövegek pedig szerintem szánalmasak. Ami jó, azt adja a helyzet magától.

2022. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!