Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még a világon ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még a világon ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs senki aki elfogadna engem olyannak amilyen vagyok,van egy kis szépséghibám,elismerem nem vagyok egy adonisz,de attól még teljes értékű ember vagyok,a barátaim szerint jófej,kedves,megértő,és humoros srác vagyok,nem szoktam bunkó lenni,csak azzal aki megérdemli,nincsenek rossz szokásaim,szóval nem tartozom a mai fiatalok átlagába.Persze mondhatjátok hogy fiatal vagyok még,előtem az élet,na de hiába keresek bárkit is,vagy elzavarnak,vagy csak barátnak vagyok jó.Létezik még ebben a világban olyan lány egyáltalán aki képes lenne elfogadni engem?Ne kíméljetek,én mindenre felkészüllt ember vagyok
2010. szept. 24. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad le, hogy mi az a "kis szépséghiba", ezt nehéz megítélni.
2010. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát,a szám és az orrom nem nyújt mennyei látványt...
2010. szept. 24. 17:54
 3/14 A kérdező kommentje:
Örököllt betegség miatt,de azon kívül nincs semmi bajom
2010. szept. 24. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:
hát biztos van.Az a kérdés hogy megtalálod-e
2010. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit csodálkozol?

Te pl. járnál egy olyan lánnyal aki iszonyatosan ronda, és undorodsz töle?:S ugy hogy lehet valakivel járni?

2010. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?O.o és mégis milyen az orrod?O.o de lehet h nem jó helyen keresgélsz, vagy nemtudom, de ha télleg ilyen vagy akkor nem értem O.o volt már barátnőd?
2010. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
17 vagyok.Volt barátnőm,de azis átvert...
2010. szept. 24. 17:58
 8/14 Funktasztikus ***** válasza:
mint ha engem irtál volna le:D
2010. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet...
2010. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi már, fiatal vagy és a te korodban a lányok a menő pasikat hajkurásszák, de még így is van kivétel :) Nézz szét a jó tanulók között :)

Egyébként milyen örökölt betegség az, ami az orron okoz elváltozást? Cutis laxa?

2010. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!