Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leteznek meg valahol a vilagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteznek meg valahol a vilagon rendes, kedves es helyes lanyok, akiknek tetszenek a kedves, de felenk fiuk? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 16:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%

Kérdés az, hogy mennyire vagy félénk. Sajnos nem igazán vannak olyan lányok, akiknek bejön az, ha egy srác meg sem mer szólalni, csak ül egy sarokban mindenki elől elbújva.


Az már más dolog, ha csak annyira félénk, hogy nem szól be mindenkinek, nem jártatja állandóan a száját. De azért annyi kurázsi legyen benned, hogy meg merj szólítani egy lányt!

2010. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Keresgélj a nyugdíjjasotthonban!


Babi néni 70/L

2010. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ha kedves,félénk,de nem full önbizalomhiányos,akkor igen!
2010. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
ahha.pl: 1 BAZ megyében:p:$
2010. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
fősuli, egyetem... Jobb ötletem nincs. De ott sem a kocsmák és egyetemi klubok környékén érdemes keresgélni.;)
2010. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Itt!:)
2010. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%

Én kedves vagyok de félénk, ezért nincs is barátnőm sajnos.

20/F

2010. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi ne legyen félénk
2010. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
20/F együttérzek veled...
2010. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi, de aki félénk az egyben önbizalomhiányos is..., ergo ha egy férfi önbizalomhiányos, hogy nézzek fel rá, mint férfira?:S

Bocsi, de szerintem egyáltalán nem velünk van baj...!

Jah...és még mielőtt valaki elkezdené itt mondani...nem, nem a menő-jenőkre bukom, de egy férfi rendelkezzen már egészséges önbizalommal, öntudattal...

Lehet lepontozni:D

19L

2010. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!