Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek fel lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel lányokat buliban? Akár egy éjszakára, akár hosszabb időtartamra.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú kapcsolaton vagyok túl (még a gimiben indult), és most itt állok 23 éves fejjel és egyszerűen nem tudok csajozni. Azt mondják nem vagyok egy rossz pasi, viszont úgy érzem nincs meg bennem az a plusz, ami ahhoz kell, hogy felszedjek egy leányzót bulikban. Ezek a csajozós dolgok kimaradtak, fiatalon jöttem össze az exbarátnőmmel és nincs csajozós tapasztalatom.


Kérdésem az lenne, hogy konkrétan pontosan, hogyan kell egy lányt "felszedni" buliban? Kezdve onnantól, hogy miből tudom, hogy bejövök neki és oda mehetek hozzá táncolni?

Ha oda megyek, hogyan táncoljak? Előtte, vagy álljak mögé?

Kell ilyenkor köszönni, bemutatkozni, vagy mivel lehet nyitni ilyenkor? Egyáltalán tánc közben kell-e valamit (már amennyit zene mellett lehet) "beszélgetni" vele? És miből tudom leszűrni, hogy egyéjszakás kapcsolatban benne lenne-e, vagy egyáltalán bejövök-e neki?


Nézzétek el, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok, és komoly válaszokat írjatok.


Köszi!


2010. szept. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Odamész hátulról elkapod, 2 perc múlva megkérded, hogy nincs-e kedve máshoz. Ha erre igent mond, ültetheted is be a taxiba. És még csak a nevét sem kérdezted meg!


Ha ennél komolyabbat keresel és nem csak a patronra hajtasz, akkor ajánlom, hogy keress normális nőt, akit nem biztos, hogy a hétvégi buliban fogsz megismerni. Ha mégis, akkor ne így indíts!

2010. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Picit vagyok csak fiatalabb nálad, feltételezem huszonéves nők érdekelnek. Nos felejtsd el ezt az odamegyek mögé táncolni dolgot, iszonyú paraszt szokás! A legjobb amit tehetsz, hogy elérhetetlennek állítod be magad, a legjobb csajokat észre sem veszed, meglátod, rohanni fognak utánad. Ezerszer láttam ilyet, mindig megmosolyogtam, hogy milyen leleményesek a férfiak, hogy erre rájöttek :D

Ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor menj oda hozzá és kérdezd meg inna-e valamit és hogy közeledhetsz-e felé :) Szerintem ez kedves és férfias :) Én spec. egy ilyet nem utasítanék vissza :)

2010. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az igaz, h paraszt szokás, viszont ahogy látom sok esetben működik.
2010. szept. 24. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért olyan sokban nem. Talán olyannál működik aki feszengeni akar a többiek előtt, hogy mennyi pasi megy oda hozzá, de közel sem gondolja, hogy te bármivel is többre gondolnál és bizony elég csúnyákat lehet így koppanni, szóval továbbra sem ajánlom, huszonéves nőnél meg főleg nem!
2010. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Velem is szó szerint ugyanez a helyzet, csak én 2 évvel idősebb vagyok. Amit az utolsó előtti válaszban írtak, azt nem is értem. Mi az, hogy mutassam magam elérhetetlennek a jó csajok előtt? Ok leszarom őket, de az nem fogja meghatni őket, észre sem vesznek.
2010. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!