Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha egy ejszakara kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy ejszakara kell nektek egy csaj; bokoltok, kozeledtek fele, de a csaj folyton eltol titeket magatol, akkor ti meg probalkoztok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen eltol, akkor persze, hogy másikat keresek. Ezt neked kell érzékelni, hogy milyen visszautasításról van szó.
2011. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kellek neki akkor minek erőltessem magam.
2011. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert egy bulin kozeledett felem egy srac, en pedig eltoltam magamtol, majd mikor mar nagyon ram volt kattanva, akkor otthagytam. Gondoltam magamba, akkor mar soha tobbe nem fog hozzam kozeledni; erre az egyik rendezvenyen megintcsak bokolt, viccelodott velem... De tobbszor lattam mar azt is, hogy engem bamul, illetve megbamult lentrol felfele.
2011. jún. 25. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy esetleg nem egyéjszakás kalandot keres?

28/N

2011. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha komoly kapcsolatot akarna, akkor csaknem egy 18 eves csajjal kezdene. Vagy? Amugy szerintem 30 eves kora ellenere nem ugy gondolkozik, mint egy 30 eves.
2011. jún. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!