Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrettenti a férfiakat ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrettenti a férfiakat ez a probléma ?

Figyelt kérdés

Autoimmun pajzsmirigy alulműködés miatt kihullott a szenöldököm, sajnos a tetoválás sem marad meg a bőrömben, kidobja a pigmentet.


Magamnak szoktam porral satírozni, de ugye egy párkapcsolat során, az ember nem csak sminkben mutatja meg magát a párjának.


Férfiak; elfogadnátok, ha a nőnek nincs szemöldöke, vagy kizárt?



2022. aug. 29. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2022. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Mona Lisának sincs ;)
2022. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mona Lisa sem egy mai szépségideál :)
2022. aug. 29. 19:04
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Bevallom kicsit vicces lehet 😂

De nem egy szemöldökön múlna a kapcsolat.

Akinek ezen múlik, nincs is értelme foglalkoznod vele :D

2022. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]


Itt azért látszik, mennyire meghatározó egy arcon. :(


Tényleg nem is érdekli ez a férfiakat?

2022. aug. 29. 19:17
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Én onnan tudom mennyire fontos a szemöldök, hogy nekem nagyon nagyon halvány, kevés szemöldököm volt. Voltak olyan fényszögek, hogy nem is látszott. Aztán kitetováltattam és ha meglátok egy képet ahol még nem volt, nem hiszem el, hogy olyan arccal mászkáltam.

Milyen tetoválást próbáltattál? A szálas nem mindenkinek marad meg. Porosat nem akarod megpróbálni?

2022. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
És már sikerült beállítani a gyógyszerezésed? Mert ugye még elég sok másban is befolyásolhatja a kinézeted is ez a probléma (ami egyébként nagyon sokakat érint). A férfiak szerintem az összképet nézik, nem tűnik fel nekik, mitől jó az vagy sem.
2022. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Férfiként kihullott a szemöldököm, évekig nem találtam barátnőt, pedig előtte mindig volt.(Persze biztos csak rajtam múlt :)) Szerintem fordított esetben a férfiaknál nem kizáró ok, pláne hogy te tudsz magadnak rajzolni, nekem még ez a lehetőség se volt.:)
2022. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos már a soft powdert is próbáltam.


L-Thyroxin nevű hormont szedek, az orvosom a vérvétel alapján szokott változtatni a mennyiségen.

2022. aug. 29. 19:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2022. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!