Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem irritál az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál az a kifejezés, hogy "kuka"?

Figyelt kérdés

Sokan tanácsolják azt, a másik embernek, hogyha valami baj van a párkapcsolatban, vagy valami nem úgy működik, hogy "kuka".

Tehát, dobja ki a szemétbe, mint egy használati tárgyat, és keressen magának egy jobbat.

Sokan már nem úgy néznek a társukra, párjukra, mint érző emberre, hanem mint valami eszközre, ami ha nem úgy működik ahogy ők azt szeretnék, akkor azt le kell cserélni egy jobbra.

Mi a véleményetek?


2022. szept. 2. 06:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#20

Igazad van, igazad van és igazad van.

De 4 év? Miért hittél addig neki? Kicsit Te is hibás vagy.

2022. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

21

Én miért is?????

Jah, hat igen, már nem kovetem el ezt a hibát! Senkinek nem adom meg a bizalmat az elején, az elet SEMMILYEN terén.


22eves koromtol, 25 eves koromig voltunk egyutt. Azt mondta, h varjunk, míg dolgozok 2 evet egy munkahelyen. Ami logikus is volt, hiszed GYED szemoontjabol, karrier szemoontjabol nem mind1.

2022. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#21

Nem az a probléma, amit írsz.


A probléma az, hogy a JELLEMÉT, megbízhatóságát nem ismerted fel. A magyarázat mindig logikus.


Barátnő, szülő ... segíthetett volna Neked, bár nekik se nagyon hittél volna.

2022. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

23

Mh....hat anyam mondjuk kiakadt, hogy "eeezt a pasit dobom"?

2022. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#24

Azt szokták mondani a fiúk, "Ha megtaláltad azt a lányt, akit nagyon szeretsz, megtaláltad a legnagyobb ellenségedet is".


Ezt úgy kell érteni, hogy az okozhatja a legnagyobb problémát is. (Nem mindig és nem minden lány!) Ez érvényes hatványozottan a lányokra is.


Mindig azt kell megfigyelni, hogy egy fiú/férfi hogyan viselkedik másokkal. Pl.: hogyan viselkedik egy lánnyal, másik fiúval, akit nem szeret. Ha kerüli csak OK, ha szidja stb. nem OK. Ugyanis egy hosszabb kapcsolatban mindig előfordul, hogy a felek dühösek egymásra. Az milyen lesz.


Az esetedben a fiú MÁSOKKAL szemben szavahihető volt? Ki tudott tartani céljai mellett? Következetes volt, Tőled függetlenül? stb. stb.

2022. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

25

Hogyne! Csak nem akart gyereket

2022. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#25

Na látod ezt kétlem. Nem figyelted meg jól.

- Milyen ember az, aki a vele együtt élő lányt (4 év!) hitegeti? (nulla ember)

- Milyen ember az, akinek "nem kell gyerek"? (nem férfi az ilyen, csak bazári majom)


Ismerem ám a naív lányok gondolkodását, mert van húgom. Őt se volt egyszerű észre téríteni, de sikerült.

2022. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam ezt írni, ha a sztoriban az illető már eleve nem emberként tekint a párjára.
2022. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%
Tulajdonképpen mások lomtalanításában turkálva próbáljuk egymást - a valamirevaló darabokat -, kiguberálni... hátha akad esetleg egy-két használható cucc. Valamit meglátsz, megfordítod a lábaddal és látod, a belseje már hiányzik, vagy meg sem piszkálod, annyira ócska és kopott. Mindannyian valakik kukájában vagyunk. Ilyen ez. :)
2022. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor ez a legmegfelelőbb kifejezés, mert az adott illető nem érdemli meg azt, hogy emberszámba vegyék.
2022. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!