Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esetleg ilyen könyv vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg ilyen könyv vagy online tartalom amit érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Fejlödni szeretnék emberileg, sőtt mint férfi. Kicsit azt érzem nagyon jó fiú vagyok emiatt talán a lányok sem látnak bennem fantaziát hosszútávra,de belül azt érzem mintha egy oroszlán lennék egy ketrecben.Félek elengedni a férfi énem… apám nagyon agressziv volt és sok fájdalmat okozott másoknak…talán emiatt is. Tudom hogy nem vagyok gyökér de mégis valamiert megakarok felelni az embereknek…

2022. szept. 2. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ezt qrvára nem felnőttként kellett volna elkezdened, már ne is haragudj.
2022. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyesírási kéziizét ajánlanám. Ha írásban akarsz ismerni nem árt tudni egy-két dolgot.


Fejlődni mindig lehet, nagyon sok szakirodalom van, keress és találni fogsz.

2022. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!