Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Geri fanoknak nem ajánlatos...

A Geri fanoknak nem ajánlatos a kérdést elolvasnia! Mikor jön rá végre Bexi, hogy Geri egy nagy tahó? (Bexi-könysorozat)

Figyelt kérdés
Illetve mikor történik olyasmi a könyvekben, amikor Gerit valaki jól leüti (és remélhetőleg felnyomják az orrnyergét az agyába)? Most tartok a hullócsillágnál, és egyszerűen nem bírom elviselni a Gerivel való viselkedését, ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy úgy mond "lelkileg megnyugodjak". És elnézésésüket kérem a Geri fanoknak, az orrmótlan írásomról.

2017. júl. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, már pontosan, hogy melyik részben, talán a közepe fele.

De nyugi, fog még szemétkedni és el lesz kalapálva:D

2017. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már alig várom a pillanatot.
2017. júl. 20. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
nem is akárki teszi helyre majd gerit:)))
2017. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Most olvasom a Valaholt. :) :D <3
2017. júl. 21. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
arra se jön rá, hogy Márk egy tahó, szóval végeredményben mindegy, úgy látszik, a tahók vonzzák
2017. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szentluca ***** válasza:
77%
szerintem a Hullócsillag végén vagy az Illúzió elején, amikor a Gęrit úgy veszik fel a Pop/rockba, hogy azt mondja, hogy a Bexi a barátnője
2017. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3

Ez nagyon jo😂😂

2017. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!