Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mekkora lehet a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mekkora lehet a magyar társadalomban az érzelmi analfabéta férfiak aránya? És mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy az autizmus aránya a férfiaknál a nőkhöz képest NÉGYSZERES, az Asperger-szindrómáé meg még magasabb, de akkor is.


Az alábbi két kérdésen akadtam ki rendesen:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Kb. mintha nem emberek között nőttek volna fel, hanem egy barlangban, vagy egy elszigetelt laboratóriumban, kísérleti alanyként.



2022. szept. 2. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%

A wokok által túltolt feminizmus.

Alapvetően a feminizmusnak van egy korrekt elképzelése arról hogy milyennek kellene lennie egy férfinak. Toxikus maszkúlinitás….

Amit a sok aktivista vakegér ész nélkül túlról.(444, telex, tiktokhúszár vitaképtelen feminácik….stb) És emiatt az az őszes korrekt aktivizmus “besározodik” egy ilyen púsztitó mindenki rossz, elnyomó, felvilágosulatlan bukéval. Amire már nem az az emberek válasza hogy, lehet benne valami. Hanem az hogy nyasgem. Csak azért se.

2022. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1: annak, amit írtál, semmi köze ahhoz, amiről a kérdésem szól. Kiegészíteném a kérdést további adalékokkal, csak hogy megértsd: bármilyen 70-es évekbeli szociológiai tanulmányt, fekete-fehér dokumentumfilmet nézek pl. pesti munkáscsaládokról, néprajzkutatók tanulmányait olvasom, ugyanez volt a helyzet. A toxikus maszkulinitás, ami létező dolog, pedig a kérdésem tárgyának a KÖVETKEZMÉNYE.

,

2022. szept. 2. 16:02
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

2. Több ezer év társadalmi fejlődése az oka. Ebbe semmi bonyi nincs.

😀

2022. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3: te egyenlőségjelet teszel a patriarchátus és a társadalmi fejlődés közé? Egyébként ezen megszólalásod lényegének sincsen még mindig semmi köze ahhoz, amiről a kérdésem szól.
2022. szept. 2. 16:07
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

4. Kérdés:

“Vajon mekkora lehet a magyar társadalomban az érzelmi analfabéta férfiak aránya? És mi lehet ennek az oka?”


Válasz:


“Több ezer év társadalmi fejlődése az oka. Ebbe semmi bonyi nincs.”


woke 🤡 vagy, felesleges veled vitatkozni csak a kioktatásról szól nálatok minden.

További szép napot.

2022. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5: tök fölösleges volt még egyszer ideböfögnöd ugyanazt a kérdésemhez nemkapcsolódó irreleváns baromságot. És még te vádolsz engem kioktatással!


"woke vagy"


Te csak tudod, csőlátásos nagyokos.

2022. szept. 2. 16:39
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

6. Minden férfi csúnya gonosz érzelmi analfabéta. Csak azért élnek hogy elnyomják a szerencsétlen jólelkű angyal nőket. Az ok is egyértelmű a hímtag egyértelműen gonosz, a női test pedig szent és sérthetetlen.


Így már pc vok? Woke 🤡 kolega?

Várj feldobom még felvilágosultsággal.

🫄🏻🫃🏻🫄🏿🫄🏾🫄🏼

2022. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Minden férfi csúnya gonosz érzelmi analfabéta"


Ha így gondolnám, akkor miért érdeklődnék a kérdésemben a társadalmi arányukról, te elmeroggyant? Mondjuk most már kezd leesni, hogy te valamiért magadra vetted ezt az érzelmi analfabétát, ezért akadt el nálad a woke szónál a lemezjátszó. Szíveskedjél a sértett egóddal egymagadban megküzdeni, engem meg kihagyni belőle.

2022. szept. 2. 16:59
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Kb. 15%. Én is lyen vagyok.
2022. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
8. Ha lekatansz a woke kioktatásról akkor majd én is lekattantok rólad. “te egyenlőségjelet teszel a patriarchátus és a társadalmi fejlődés közé? ” De amíg ilyen felsőbbrendű megmondásokat tolsz, adig woke 🤡 vagy. Ha tetszik ha nem fér bele a safe spacedbe, de még akkor is így van hogy lenácizól letranszfobozól…. Stb.
2022. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!