Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor arról beszélnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor arról beszélnek, hogy a nőknek az tetszik, hogy egy pasi sikeres, akkor az élet bármely területén vonzó dolog ez, vagy csak akkor, ha az illető egy celeb, üzletember, sportoló?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát. Van egy japán pasi, Toyotarou, aki rajongóként kezdte el rajzolni a saját Dragon Ball mangáját, hobby-ból. Nagyon sokat gyakorolta a rajzolást, és elég magasra jutott.


Jelenleg Toyotarou a HIVATALOS Dragon Ball Super mangát rajzolja. Világszerte olvassák az általa rajzolt mangakönyvet, tehát híres lett...


A nők szemében Toyotarou sikeres ember, vagy a rajzolás nem olyan menő, mintha üzletember lenne?


2022. szept. 3. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A siker az siker. Én azért is felnézek egy emberre, mert mondjuk jól rajzol.
2022. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Ő azt mondja, hogy még sokat kell fejlődnie, szóval a mai napig gyakorolhatja a rajzolást. Napi 4 órát alszik, hogy mindig elkészüljön az aktuális fejezettel.


Jó látni, hogy az ilyen képességeket is értékelik, mint a rajzolás.

2022. szept. 3. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

#1 vagyok

Ha fejlődni is akar, akkor pláne tiszteletreméltó, számomra mindenképp. :)

2022. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez a srac szerkeszti a legtobbet a Wikipedian, o a Wikipedia kiralya. Vagyis a te logikad szerint szivdogleszto pasi.


De inkabb kerdezzuk meg az itteni noket, mennyire tetszetos a srac....



[link]



38F incel

2022. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


A rajzolás mellett Toyotarou írja a párbeszédeket is, illetve az egyik történet is inkább az ő ötletein alapult.


Toyotarou egy művész, aki óriási nyomás van, hiszen ezt a story-t emberek milliói olvassák, nemhiába alszik napi 4 órát, annyit dolgozik.


Ehhez képest a Wikipédián szerkesztgetni források alapján azért nem olyan nagy dolog.

2022. szept. 3. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Senki (legalábbis én) nem mondta, hogy attól valaki szívdöglesztő, mert valamiben jó.

Én egészen pontosan csak azt írtam, felnézek arra, aki tényleg sikeres valamiben.

Szóval nem teljesen értem a problémád, kedves 4-es. 😃

2022. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!