Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen Jack Sparrow...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen Jack Sparrow stílusú, személyiségű, spontán, humoros, fura, különc gondolatmenetű, de éppen ezért sikeres üzletember - vállalkozó férfi bejön?

Figyelt kérdés

Ne a külsőt nézzük, mert az a mindennapi életben kicsit kirína a tömegből :)

Ellenben megvan az a fura, különc stílus, ami leginkább az üzleti életben tűnik fel, hogy folyamatosan az elképesztő ötleteit hajtogatja, mindenki csak néz, hogy ez mekkora hülyeség, mégis mi lesz (nem tudják kitalálni), majd hirtelen sikerül a terve. Pl. ingatlannal kereskedik, múltkor vett egy telket, kopott kínai ruhában, iskolatáskával, tudatlan parasztgyerek stílusban előadta az eladónak, hogy hát itten ő majd karácsonyfát fog termeszteni, mert az mekkora üzlet... meg is vette 6 millióért a telket, majd markoló végezte a földmunkát (konkrétan 6-8 méter magas fákat odébb ültetett mint a muskátlit), aztán meghirdette eladásra, újra egy eszméletlen sztori, hogy a barátnőjével itt akartak ökoházba lakni, mert home-office-ban dolgoznak, de külföldön jobb állást kapott, szóval sajnos veszteséggel eladja 20 millióért... És 18 millióért meg is vette egy informatikus srác, mert nem is tudom, valahogy elhitte, hogy majd ő is itt fog dolgozni, otthonról, mint a mesében (konkrétan az erdő közepén, ahol esőben még a terepjáró is elakad).


Az életben is mindig ilyen spontán, humoros - vajon miért nincs barátnője?

30 körüli a srác


2022. márc. 26. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Jól értem, hogy először átverte az eladót, majd később a vevőt is?
2022. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem kedvelem az ilyen elvont, fura embereket, így ez nekem nem jönne be. Két lábbal a földön állok, hozzám hasonló párt keresnék inkább
2022. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez inkább embereket kihasználó és manipulatívnak tűnik, semmint spontánnak.
2022. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A filmvásznon szórakoztatnak az ilyen karakterek, de a való életben nem nagyon értékelem az erkölcsi szürkezónában simliskedő alakokat.

De biztos vagyok benne, hogy sokak meg igen.

2022. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
A való életben képtelenség együtt élni ilyennel.
2022. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Filmben szórakoztató, de a való életben soha nem jönnék össze ilyesmi típusú emberrel. Amit az ismerősöd csinál, az meg kimondottan gáz és cseppet se szimpatikus, szóval sima barátnak se kéne. Értem én, hogy ő nyerészkedett rajta és örül magának, hogy milyen ügyes volt, de elég rendesen megvezetett és kihasznált két embert, ami már egyáltalán nem jópofa és vicces.
2022. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Infantilis, komolytalan ember az ilyen. Barátnak még elmegy, de az életem nem kötnéd hozzá.
2022. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Laylah ***** válasza:
75%

Ugyan már, marketing. Minden órában több tucat ilyennek futtok össze, és azokat a jól megírt reklámokat is megírja valaki. Ha nem érdekelte volna pl. a vevőt a telek, akkor mondhatott volna neki bármit, akkor sem vette volna meg. Kicsit rájátszott a szimpátiára, ennyi. Mondjuk ha egyszer rájönnék, hogy velem ugyanezt csinálja a kérdező, akkor ott lenne vége. :D

Nekem inkább a humoros-spontán kombó az, ami kicsit gyanús. Leginkább az udvari bohóc típus jut eszembe, aki mindenkit meg akar nevettetni, a figyelem központjában lenni, természetesen nem hogy minden hülyeségben benne van, hanem még ő találja ki és az adott szituációban tovább eszkalálja őket. Ez így sok lenne, ha tényleg így van.

2022. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

szerintem az eladót még nem verte át, pont hogy megelőzte, hogy átverjék, mert ha pucba vágva oda ment volna, akkor az eladó is többet mondott volna neki, mert látta volna rajta, hogy tud perkálni.

Viszont az informatikust elég jól manipulálta, bár ha az okosabb lett volna, akkor tudta volna mi a helyzet. De igazából rengeteg ilyen reklám van a mindennapokban is, pl. a női ránctalanító kozmetikumok lassan már ráncfelvarrást is igérnek...

2022. márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjuk már ezt a kit vert át. Az eladó ennyit akart érte, a vevőnek pedig ennyit ért. Amikor ingatlant vettem, nemnigazán érdekelt a rizsa, pedig volt. Jack Sparrrow nagyon jó karakter a filmben. Az életben, egy lecsúszott alkoholista életművész lenne, nem igazán egy sikeres vállalkozó.
2022. márc. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!