Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti képesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti képesek vagytok arra, hogyha megtetszik valaki,megszeretitek, de foglalt, akkor eldöntitek, s onnantól tényleg nem gondoltok rá? Képesek vagytok ezt ennyire szabályozni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Fszt
2022. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Musztafa Kebab ***** válasza:
85%
Nem.
2022. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok rá képes.
2022. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem. Szépen lassan leépíteni lehet az érzelmeket magadban, de az nem egyszerű, sokszor fájdalmas. Én ilyen után mindig úgy érzem, hogy valamivel kevesebb lettem belülről, sajnos.
2022. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Én nem futok olyan szekér után, ami nem vesz fel. Nem jó érzés, de ez van. Nem csinálok h.lyét magamból.
2022. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem sose érdekelt ,hogy foglalt e csaj akit kinéztem. Kettőt sikerült is elcsábítani.
2022. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem futok más nője után!


Töketlenségnek hangzik, de én csak gerincnek hívom!

2022. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Meg sem próbálok olyan nővel kapcsolódni aki foglalt. Miért is tenném? Olyan partnert szeretnék aki nem elcsábítható, ha párja van. Nyilván ha velem lenne, mellettem is félrekacsintgatna.


Ettől függetlenül persze van hogy megtetszik egy foglalt nő, és gondolok is rá. De nem táplálom ezt az érzést, nem keresem a társaságát, stb.

2022. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2022. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi futkosás, csak a gondolat szintjén érdekelt a dolog, ahogy a kérdésemben is írtam. Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak. Utolsó, a linkelt kérdes címét láttam,de mivel cime alapján nem tűnt egybecsengőnek, nem nyitottam ki, ma sajnos nincs időm olvasgatni.
2022. szept. 3. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!