Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan nővel, aki egy sztriptíz táncos?

Figyelt kérdés
Pénzért cserébe vetkőzik le az embereknek. De szexet vagy egyéb erotikus szolgáltatást nem nyújt pénzért. Csak nézik a bemutatóját és a meztelen testét az emberek.

2022. szept. 3. 16:29
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
53%
Igen. Egy esélyt mindenki megérdemel.
2022. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

A barátnőm sztriptíztáncos!


Üdv,

Barney Stinson

2023. júl. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Persze
2023. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
En jarnek sztriptiztancosnovel szivesen egyutt is elnek,ha jol nez ko fistal jo vele a szex es kedves bajos /konnyen kilehet vele jonni szemelyiseg.
2023. okt. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor előttem is táncolhatna. :)
2023. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Eddig minden csajom nyomott nekem striptízt… sajnálom ha valakinek ez extra.
2023. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm együtt volt egy sztriptízes csajjal. Hát nem volt hosszú életű a kapcsolat. Az ismerősöm 30 évesen már megállapodni akart, családot, a csaj meg 27 évesen vetkőzött, ivott, bulizott még. Egyáltalán nem akarta lekötni magát, de az összeköltözést sem akarta. Lehet, hogy nem szexelnek, csak vetkőznek, de az biztos, hogy jóval lazább erkölcsűek. Sajnáltam az ismerősömet, mert nagyon odavolt a csajért, de az meg csak használta. Női fejjel mondtam neki, hogy hagyják egymást, mert nem illenek össze. Hiába jó nő, sportos meg csinos a csaj. Nem akar - még - megállapodni. Az ismerősömmel felújítatott, költöztetett, tehát férfi mivoltát kihasználta. Nem volt szimpatikus.
febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!