Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tőletek is sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tőletek is sokat kérdez a pasitok? Ha igen, zavar titeket? Ha sokat kérdezne zavarna?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Miről kérdez sokat?
2010. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bármiről.
2010. szept. 25. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most nincs pasim de szerettem ha a volt pasim kérdezgetett mert abból látszott hogy érdekelte mi van velem:)
2010. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem is érdekel, hogy mi van a barátnőmmel, és ezért kérdezgetek annyit. Még ha nem értem pontosan, hogy mit mond , akkor is megszoktam kérdezni, de azért mert számít nekem az, hogy mit és hogy mondja.
2010. szept. 25. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nevezünk kérdezgetésnek! Ha csak kíváncsi hogy telt a napom, miket csináltam, milyen volt a suli, stb, azzal nincs semmi problémám... ha nem volt teljesen tiszta neki valami és rákérdez, azzal sincs, de abban a pillanatban ahogy ez átfordul faggatásba és gyanúsítgatásba, sokkal inkább az agyamra megy, minthogy tetszene...
2010. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de ha valamit másodszorra sem ért, azt is elmagyarázod neki?
2010. szept. 25. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:

11:25ös vagyok.

Én szivesen elmagyaráztam neki mindent akkor is ha nem értette harmadszorra se:D Bár néha eszembejutott hogy hülyén magyarázok és azért nem érti..de hát ki tudja. Azt én is utáltam amikor faggatott, de szerintem ezt senki se szereti. Látom hogy fiú vagy, a barátnőd rádszólt hogy ne kérdezgess annyit? Miket kérdeztél tőle ami zavarta?

2010. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Térerőprobléma miatt telefonálás közben, ha nem értek valamit akkor van úgy, hogy egy dolgot többször is megkérdezek. Egyszerűen zavar, ha nem tudom, hogy mit mond nekem, és néha már meg sem merem kérdezni, és akkor egész nap azon rágódok, hogy mit is mondott, vagy hogy is mondta.
2010. szept. 25. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenek miatt abszolút nem zavartatnám magam a helyedben... Térerő probléma miatt én is sokszor visszakérdezek, vagy azt mondom hívjon (ha az én hibám) kicsit később, mert most nem értek túl sokat abból amit mond. Ez akkor is lehet így ha a párom van olyan helyen, ahol nem túl jó a térerő. Ha nem értjük egymást lazán visszakérdezünk, nem csak vele bárkivel, de általában ha többször is vissza kell kérdezni, akkor megunom, és képbe lép amit az elején mondtam, megmondom hogy később beszélünk, és nincs belőle semmi gáz. 11.52 voltam
2010. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!