Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm túlsúlya zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túlsúlya zavar hogy modjam el neki?

Figyelt kérdés
nekem van egy nagy problémám a barátnőm túlsúlya egy az h engem nem kifejezetten lelohaszt 2 meg h még nemvoltam mással csak vele és ezért folyton csorog máslányok után a nyálam és nem akarom megbántani szegényt meg emiatt szakítani vele mert nagyon szeretem és minden tökéletes lenne ha nem lenne enyire túlsúlyos mert az arca nagyon gyönyörű és nemtudom h hogy mondhatnám el neki sőt elmondani nem is lehetne ink vhogy célozgatni h tegyen ellene vmit ?
2011. nov. 4. 01:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát mond meg neki, hogy kezdjen el kicsit fogyózni.

Nem tudom hány évesek vagytok (mivel első kapcsolatod gondolom 14-16 évesek), de azért emiatt nem kéne senkinek megsértődni. Én sem tenném. Sőt inkább tennék azért, hogy a másiknak jobban tetszek. Csak ne bunkózzál vele, kedvesen utalj rá, hogy fogyóznia kéne, segíts neki és biztos nem fog hisztit rendezni...

De azért kicsit jobban informálhatnál minket, hogy mit takar pontosan az a túlsúly... Magasság? Testsúly? Kor?


21F

2011. nov. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, de ha nem tetszik, miért jöttél össze vele? :)
2011. nov. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 JANIkettőezer ***** válasza:
61%
Asszony, enyhén dagadt vagy.
2011. nov. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

01:19:


"A ruha ápol, s eltakar."

Ahogy a kérdező is írta, szép arcú lányról van szó. Megfogta, beleszeretett. De mikor a csaj levetkőzik, már nincs szexuális vonzalom.

Gondolj bele. Összejössz egy sráccal/lánnyal aki tök helyes, aranyos, kedves, minden oké vele, de mikor levetkőzik egyszerűen nem találod izgatónak. Előbb utóbb megundorodsz tőle és elhagyod.

Sajnos sokkal kevesebbért is hagytak már el nőt mint némi súlyfelesleg miatt. :(



21F

2011. nov. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fke ***** válasza:
mennyire túlsúlyos, küldj képet, vagy hasonló méretű csajról.
2011. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hivd el sportolni, de ugy is levagja es garantalt a cirkusz.

Szerintem probald meg elfogadni, idovel valtozhat a dolog.

2011. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
na, de mégis milyen magas? és hány kiló?
2011. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy tanácsot adhatok, MEG NE PRÓBÁLD ELMONDANI NEKI, HOGY KÖVÉRNEK TARTOD! Olyan világrengető hiszti lesz belőle, hogy még Japánban is érezni fogják. Vagy ha nem is hisztizik majd, belűl úgy összetöröd, hogy egykönnyen nem heveri ki, ő úgy gondolja, hogy végre talált valakit, aki szépnek tartja őt, erre kiderül, hogy szerinted sem szexi.
2011. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, én csak annyit mondanék,hogy ez nem vezet semmi jóhoz. mármint gondolom jellemileg biztosan megfoghatott téged a lány és írtad,hogy az arca is nagyon szép, szóval a kapcsolat lelki eredetű részét kipipálhatjuk,de véleményem szerint fontos a szex is. Az pedig alapvető,hogy gerjedj a párodra. Tehát ha ezen a téren ellaposodnátok ami valószínű hisz írtad,hogy nem találod izgatónak és más lányok járnak a fejedben ez sztem javulni nem fog. De megpróbálhatod elfogadni,hogy ő ilyen és beletörődni,de hány éves vagy?? Mert ha fiatal vagy még akkor lehet keresni kéne mást:)

Elmondani neki vagy célozni rá h túlsúlyos nem kéne..Én egy normál alkatú lány vagyok vékony mondhatni,nem az a csont vékony de ha vki csak viccből is céloz vmit arra,hogy híztam már magamara veszem még ha igaz is:D És főleg rossz lehet ezt olyantól hallani aki a szerelmed.

17/L

2011. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
annyira máshogy gondolkodnak a lányok de miért? minbd1, szerintem ne mond el neki az igazat legyen ez olyan kegyes hazugság,és mond meg neki hogy nem szeretnél már kapcsolatot szabad szeretnél lenni most,nehogy elmond hogy azért mert dagadt,bízd ezt a feladatot majd a következő palijára.
2011. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!