Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami a főnök felől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami a főnök felől munkahelyi kikezdésnek számít?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális megjegyzések, fogdosás már elég erőteljesen annak számít.

De a túlzott és gyakori bókokat is annak mondanám.

2022. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is annak számít ha személyes dolgokrol(az elete az életed, magánéleted)kell beszélni vele és nem hagy dolgozni.
2022. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha férfi főnök helyettesével beszél (aki szintén férfi) és a helyettese te mögötted beosztott mögött áll akivel viccelődik is,majd kacsint egyet a helyettesre és rád néz azt is már annak vennétek?
2022. szept. 4. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért mész bele ennyire a témába, talán szeretnéd hogy kikezdésnek számítson?
2022. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Tudni szeretném,hogy mi az ami annak számít,nem volt olyan az előző munkahelyemen,hogy ilyeneket tett volna a főnököm,amit a mostanin.
2022. szept. 4. 22:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Pl.ha keres/kér valamit néhány emberre ránéz,utána rád és szemöldököt emelget?
2022. szept. 4. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Akkor bizony rohadtul várja hogy válaszoljon neki valaki és teljesítse a kérését? Xd

2022. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak erdekelte fogod e te is a viccet vagy nem. Akarsz e hozzaszolni vannak e reakcioid vagy csak állaz ott mint egy rakás.

Ha 3 ember beszelget altalaban nem kettő közt van csak interakcio, bevonják a többit is.

2022. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Velem abban a pillanatban nem beszélgetett. A zajtól nem is értettem,hogy pontosan mit mondtak egymásnak.
2022. szept. 4. 23:21
 10/10 A kérdező kommentje:

#7 azt hogy milyen tárgyat kért elmondta és a "szerelem színét" mikor kimondta akkor nézett még jobban rám és ekkor történt ez. Előtte nem teljesen nézett rá a kollégáimra csak átsuhant a tekintetével amikor elkérte amit kért,de rám szemből egyenesen nézett. Olyan is előfordult,hogy közölte,hogy szünetem van és közben mosolyogva rámnézett és csak rám mosolygott akkor a kollégáimra nem nézett ugyanígy,és nem az a mosolygása volt mint amikor viccelődtek vele a többiek.


Korábban a főnök fizikailag nekem jött,úgy ment el mellettem,hogy elnézést se kért.Úgy kb 2hét múlva mikor a közelembe került zavartságot vettem észre tőle,ahogy a kisebb hely és a sok ember miatt oda került,természetesen távolodtam amennyire tudtam.


Emiatt kínos a helyzet nekem és írtam ki a kérdést.


Hogy ez kikezdésnek vélhető vagy nem?

2022. szept. 4. 23:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!