Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még csak 1,5 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 1,5 hónapja vagyunk együtt de már miért nem úgy foglalkozik velem mint az elején?

Figyelt kérdés
Például nem kapok se virágot, se csokit. Néha nem ír vissza csak leláttamoz és jó reggelt és jó éjszakát se ír. Néha a munkát választja helyettem. És eddig minden hétvégén elvitt oda ahova szerettem volna menni most meg csak nàla vagyunk és mindig ugyanaz van. Ez miért lehet és hogy tudok rajta változtatni?
2022. szept. 5. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszéltél erről vele, akkor úgy nem is fog változni.

Egyébként minden kapcsolatban van egy elszakadási időszak, amikor kicsit alábbhagy a kedv, és mindenki visszarazodik a saját életébe, megint találkozik a barátaival, megint beleveti magát a munkába.

De persze az is lehet, hogy eddig tartott részéről a fellángolás, ha az elején nagy tűzzel indult, heves volt és mindig vitt ajándékot, mindig csak veled foglalkozott, akkor én erre tippelnek.

2022. szept. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Megvolt az "üzletkötés", erre se kell költeni többet:DDD


Tudod, mi az udvarlás? Az ért véget, most van párkapcsolat, ki kell érdemelni a virágot, csokit...sütöttél valamit, csináltál valami megköszönni valót?

Neeem? Akkor, mit vársz:DDD


Aztán te is elviheted őt kirándulni vagy az már derogál? Akkor, mit vársz:DDD


A jó párkapcsolat adok-kapok;)

2022. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Le kell ülni vele és megbeszélni.


Több dolog is lehet, pl. azt érzi, hogy te semmit nem raksz bele a kapcsolatba, de azért elvárod az ajándékot és hogy elvigyen ide-oda. Ez így egy idő után elég egyoldalú és fárasztó.

2022. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl pénteken mojdod hogy hétvégén menjetek kirándulni, mondasz 3 opciót, kinézed a buszt vagy vonatot. Szombaton felkeltek, reggeli és elindultok
2022. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nála a megszokás témája nagyon hamar előjött.
2022. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még kihívás voltál számára, udvarolnia kellett ahhoz, hogy megkapjon téged és amit szeretne tőled. Itt nem csak a szexre gondolok, mindenre,testileg, érzelmileg.

Viszont már megkapott, talán túl biztos pont vagy az életében, túl kiszámítható, túl ragaszkodó.

Kérdezd meg, van - e gondja veled és ha igen, mi.

2022. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nehezen lépek túl az embereken, de ilyen esetekben sajnos muszáj. :( Legalábbis én inkább vagyok egyedül, minthogy érezzem, hogy valakinek nem vagyok fontos. Szerintem hányinger az a hozzáállás, hogy csak addig kell teperni, amíg nem vagy az övé, hiszen ha utána semmit nem csinál, mégis mivel akar maga mellett tartani?
2022. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!