Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kéne sokkal szigorúbban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne sokkal szigorúbban moderálni a válaszokat, hogy egy kis empátiát tanuljon a válaszadó vagy, ha nem akkor inkább repüljön innen?

Figyelt kérdés
Néha olyan undorító, bántó válaszok jönnek ebben a topicban, hogy nagyon ráférne erre egy szigorúbb szabályozás. Két nagy változás kéne, hogy ne lehessen személyeskedni és ne lehessen ítélkezni! Adott egy bajba jutott ember, mi segítség van abban, hogy az amúgy is földön fekvő emberbe még jobban belerúgtok? Azt hiszitek, hogy ez segít? Ha nem tudtok valakinek érdemben válaszolni akkor maradjatok csendben!
2022. szept. 5. 09:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Akkor a kérdésekből sem sok maradna.
2022. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha a kérdés olyan amilyen azt is nyugodtan lehet moderálni.
2022. szept. 5. 09:54
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Adom a kèrdezőt, én is elvesztettem a humorom már.( Engem is volt/lett volna miért moderàlni màr )


Mostanában én is azt érzem hogy nagyon a két véglet a felhasználói réteg

2022. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Sokszor a kérdezők is olyan seggfejek, hogy arra reagál a közönség.
2022. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem egy terápiás oldal. Ez egy kérdés-feleletes, vélemény nyilvánító oldal.


Ha nem tetszik az emberek véleménye, ne kérdezz. Azt meg hogy az egész világot a saját nézőpontodra formálod, felejtsd el.


Amúgy sokat elárul rólad, hogy az itteni válaszoktól teszed függővé a kedved.


Nézzünk egy példát:


Az alkoholistákat általában elítéli a társadalom.


Ha alkoholista vagy/alkoholista személyt ismert két dolgot tehetsz;


a, Elkezdett itt és minden online felületen prédikálni,meggyőzni az embereket, hogy az alkoholistákat mennyire sajnálni, mert okkal isznak, jó lelkű ember nem ítélkezik, hanem kinyalja a popóját az alkeszoknak.


b, Tudomásul veszed a többség véleményét (amiben nem is kevés igazság van!), nem próbálod megváltoztatni mások véleményét, de nem is foglalkozol vele annyira hogy az alapján leírd magad/az ismerősödet stb. Elkezdesz pl.az anonim alkoholisták gyűléseire járni, megkeresed magadnak azt a hálózatot ahol segítenek és megelégszel annyival.


Jellem kérdése hogy melyik lehetőséggel élsz.

2022. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Az empátia is lehet genetika. Genetikai alapú tiltásra való buzdítás pedig furcsa lenne egy olyan embertől, akiben állítólag van empátia.


Forrás: [link]


Szerintem teljesen rendben van, hogy minden típusú ember hozzászólhat. A való életben is többféle ember van. A különbség az az, hogy kicsit fel van erősítve vagy sarkosabb lesz az ember véleménye, ha név nélkül írhatja. De cserébe őszintébb is. Így valósabb reakciókat kaphatsz.

2022. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Néha a kérdést is olyan bunkó módon teszi fel a kérdező,hogy arra nem lehet szépen reagálni. Meg olyan aljasúl viselkedett a kérdésben jelen lévő szituációban,hogy azt nem lehet szép szóval illetni. Néha helyre kell rakni őket is.


De igen tényleg sok az olyan ember,aki csak beszólni jár ide, és azokat kéne moderálni valóban!

2022. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Ez még egy olyan hely, ahol lehet találkozni olyan válaszokkal, amik nem tetszenek.

Kifejezetten azért járok ide, hogy lássam a különbözőképpen gondolkodó emberek válaszát, de akár a rosszindulatát is, ha az jön ki belőlük. Mert olykor még az is nagyon tanulságos.


A moderálasi alapelvek pedig kiforrottak és elég következetesen alkalmazásra is kerülnek, azaz a valóban jogsértő tartalmat törlik a modik.


Szerintem jó, ahogy most van.

2022. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha olyan jön, akinek egzakt problémája van, nem pedig az, hogy szegény kicsi ő mert "szegénykicsiapöcseésegyébkéntisgonoszavilágdetennumegolyanmacerás" akkor rendes válaszokat kap. Csak valamiért a kispöcs problémakör a gyakoribb az oldalon (a farok méret helyére tetszőlegesen bármilyen kifogás és komplexus behelyettesíthető). Valós problémára érkeznek segítő válaszok. A napi hisztirovat viszont nem ez a kategória. Arra nincs is valódi válasz és se a rugdosás, se a buksisimi nem segít, de előbbi után legalább minimális esély van, hogy vagy lelép, vagy észbe kap a delikvens. Mindkettő végkifejlet emelné az oldal fényét.
2022. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt egyetértek, tényleg nagyobb empátiával kellene az embereknek egymás felé megnyilvánulni.

A másik része a dolognak viszont árnyaltabb. Én úgy vettem észre, hogy azok a kérdések kapnak durvább válaszokat, ahol a kérdező is eleve egy troll, vagy az értelmi képességeivel van valami gond. Ezt nem tudom empatikusabban kifejezni.

Ezt arra értem amikor valaki már századszorra írja ki ugyanazt a kérdést csak egy kicsit átfogalmazva.

Pl. gondolok itt arra, hogy:

- Mennyi pénz kell ahhoz, hogy nekem ilyen csajom legyen (mintha pénzért bárki megvehető lenne)?

- Kis pocakkal ( 170/100) kaphatok-e vékony barátnőt?

- Jó ötlet lenne a nők újraelosztása (állami szabályozás) a párkapcsolati piacon?

stb, stb.

Plusz vannak akiket már a stílusukról és az állandóan ismétlődő kérdéseikről fel lehet ismerni. Van aki évek óta szidja a barátnőjét, a nő már bele van betegedve a kapcsolatba, de nem változtat semmit a kérdező, hiába javasolnak bármit. Ugyanez a 25 éves nő akinek mindig bántalmazó, toxikus kapcsolatai vannak, de mivel kapcsolatfüggő ezért nem lép ki. Van egy másik nő is akit szavakkal aláz folyamatosan a párja és szakítással fenyegeti, de ő is mindig benne marad a kapcsolatban....

Ezeknél az eseteknél sokszor kiakadnak már a válaszolók, mikor évek óta minden héten ugyanarról a problémáról megy a panasz, de nem fogadja meg a kérdező a válaszokat. Ilyenkor már úgy érezheti egy-egy válaszoló, hogy ő tényleg segíteni próbált, de amiket eddig leírt, az falra hányt borsó.

2022. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!