Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, amiért kibeszéltek a hátam mögött pedig semmi rosszat nem csináltam. Ilyenkor mit tegyek, hogy elfelejtsem? Kedves válaszadó akad itt, aki tanácsot adna? 17L

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy alapból egy érzékeny(azért épp nem bőgök azonnal)segítőkész,mások szerint kedves és aranyos lány vagyok.Nem szoktam a társaság középpontjában lenni,de itthon,a baráti körömben nagyon jól érzem magam és felszabadult vagyok.Kivéve suliban.Ott csak a jó barátnőim tudják milyen vagyok valójában, és akivel csak suliban találkozok az csendesnek és visszahúzódónak talál,mert nem beszélek sokat.Mert ott nekem teljesen más minden,oda csak tanulni járok és más nem igazán érdekel.Viszont eddig ez nem hátráltatott párkapcsolatilag,egy hosszú kapcsolatom volt,és ha nem tőlem függött volna,lehetett volna még...


És persze,mint mindenhol vannak az osztályomba lányok,akik teljesen ellentéteim.Nagyszájúak(nem rosszindulatból mondom)kicsit beképzeltek és lenézőek. Próbáltam barátkozni velük is,de valahogy sose volt összhang köztünk, és az egyik ilyen lány nem tudom miért 9.től már utál engem.Már látszik abból is,ahogy néz rám.Ha olyan történik kibeszél,pedig semmi rosszat nem csináltam neki.Akkor volt az egyik konfliktus,mikor 2 éve nem segítettem neki egy dolgozatnál és ő állítólag kérdezte tőlem a választ.Ő meg rossz jegyet kapott, akkor is elmondott a hátam mögött mindennek.


Mostanában jól alakult a dolog egy fiúval,aki amúgy elég ismert,jófej társasági ember,szinte az egész suli ismeri(csodálkoztam is,hogy pont velem akart összejönni)de múlthéttől járni kezdtünk. Tegnap reggel volt az első alkalom,hogy több ismerős is látott minket,mivel a sulim előtt találkoztunk,így láttak az osztálytársaim is.Aztán meg azt hallottam vissza,hogy egy lány mondja annak a lánynak akit fentebb említettem,hogy huu képzeld mit tudtam meg, az a csaj meg azt felelte,hogy 'úgyse tudnak kommunikálni,képzelheted...'(utalt arra,hogy én amúgy milyen kis nyámnyila lennék)Még kitudja miket mondott,ezt hallottam vissza.Nagyon rosszul esett ez a dolog,mert amúgy ő jóba van azzal a lánnyal aki a barátomnak is jó haverja.Zavar,mert soha nem tettem semmi rosszat,amiért valakinek rossz véleménye kéne legyen rólam,és én ezt kapom vissza,rosszul érzem magam a dolog miatt és dühös is vagyok. Milyen jó tippjeitek vannak,hogy ne vegyem fel az ilyen dolgokat és ne rágódjak rajta?


2014. okt. 1. 16:07
 1/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Csak annyit mondott,hogy úgyse tudtok komunikálni?

Nyugi,ez még semmi,lehetne sokkal rosszabb.

Az ilyenekkel amúgy nem kell törődni,hiszen van 1-2 barátnőd,meg mostmár egy barátod is.

Velük törődj,ne mással :)

2014. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Csak rohogj ha meghallasz egy ilyet. Ez azt jelenti hogy feltekenyek. ;)
2014. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

de egy atlagos fiuval nem

jottel volna ossze te se... minden lanynak csak az ismert

fiuk kellenek..

2014. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te is ugyanazt csinálod mint Ő :)

Miért nem mész oda hozzá és kérdezed meg mi baja veled? :O

2014. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Nem akartam veszekedést, mert az ilyenekből mindig az lesz.Aztán meg összeugrana azzal is,aki nekem leadta,hogy mit mondott rólam.

Nem akarok foglalkozni az ilyen kis pitiáner dolgokkal,figyelmen kívül akarom hagyni,hogy hadd irigykedjen,ha az áll a háttérben.Ebben kérnék segítséget...hogyan tudom ezt nem felvenni,és mit tegyek,hogy ne essenek rosszul az ilyen dolgok?

Egyébként egyik válaszadónak üzenném,hogy nekem nem számít ki mennyire ismert, róla sem tudtam,hogy az,utólag derült ki hogy nagyon sokan ismerik.Előző barátom sem volt az,és nem ilyen okok miatt lett vége...

2014. okt. 1. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is detto ugyanez a helyzet. Ne törődj az ilyen emberekkel, azért csinálják, hogy elrontsák a kedved. Mutasd azt, hogy boldog vagy, hogy nem érdekel mit mondanak. Akkor egy idő után talán abbahagyják. :)
2014. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.

Csak annyira rosszul tud esni,hogy senkinek(főleg neki) nem csináltam semmi rosszat,és ezt kapom vissza.

Inkább a tudat zavar,hogy lenéz,lealacsonyít,és azt gondolja rólam,hogy nem tudok normálisan kommunikálni -.-

2014. okt. 1. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! én is ilyen voltam/ vagyok is. :) de ez szemmel láthatóan féltékenység tőlük. Inkább legyél magadra büszke, hogy neked vannak jobb dolgaid is, minthogy ilyen beképzeltekről pletykálj és, hogy ő meg mennyire nincs megelégedve magával, ezért rajtad tölti ki az önbizalomhiányát. annyira tudom utálni az ilyen lányokat...


Neked meg kitartást! Ott vannak a barátaid és barátod is már :)

21L

2014. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!