Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez esetben lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben lehet esélyem ennél a férfinál?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban ismertem meg, nagyon durván egymásra találtunk, egy a humorunk, az elképzeléseink a világról, stb.

De megtudtam, hogy neki a nagyon vékony lányok tetszenek, én meg nagyobb darab vagyok, de nem kövér (10 kg felesleg van rajtam, homokóra alakú vagyok). Akkor ezek alapján felejtsem el, hogy bármit is akar tőlem a srác?

Vagy ha megvolt a közös hullámhossz, akkor még összejöhet velem? Szombaton ismertem meg, azóta nem keresett.

27 évesek vagyunk mindketten.


2022. szept. 5. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mutass képet, csak úgy lehet válaszolni.
2022. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

"én meg nagyobb darab vagyok"

Ez téged zavar.

Várj, még jelentkezhet. Rengeteg más tényező is létezik.

2022. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én összességében elégedett vagyok magammal, ebben a kontextusban azért zavar, mert félek, hogy ez (lesz) a gátja, hogy nem akar tőlem semmit.

Keresni nem szeretném, mert mondtam neki szombaton, hogy ha úgy látja, akkor itt meg itt elérhető vagyok.

2022. szept. 5. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem vártad meg, hogy ő kérjen randit vagy elérhetőséget? Kár.
2022. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most már én is bánom ezt a részét, sajnos.
2022. szept. 5. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem akar tőled semmit, különben már keresett volna. Baráti szinten elvoltatok, de nem tart vonzó nőnek, akivel párkapcsolatot kezdene, mert nem vagy az esete.
2022. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez szívás, köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 5. 13:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért nem hív el randira, mert ő a nagyon vékony csajokat szereti, akkor ne is foglalkozz vele. Mert ha ez tényleg igy van, hogy ő ennyire kiemelten azt a típust preferálja, akkor ez mindig egy frusztráció lenne köztetek.


Viszont közel sem biztos, hogy azért mert a zsánerei a nagyon vékony nők, veled nem akarna ismerkedni.

2022. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

én 44 kg vagyok (168 cm), és a legtöbb pasi megjegyzi, h. túl vékony, nem jövök be nekik.

de aki dekázza a nőket, és kizárólag aszerint választ, az engem nem is érdekel.

2022. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!