Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nagy gond már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy gond már férfiaknál is, ha valaki megöregszik? Tulajdonképpen mindenféle szavatosságát elveszti? Azt tudtam, hogy nőknél 40 felett 100 ból 95 esetben ,,vége van" a lehetőségeknek, de férfinál azt hittem a pénz felülírja. De nem.

Figyelt kérdés
Egyetemen vagyok tanársegéd, vannak szingli kezdő tanárnők. Már én sem vagyok túl fiatal, 34 éves. Van egy férfi, vezető a tanszéken (mikrobiológia), több vállalkozása is van. Pénze rengeteg van. Van felesége is, de eddig már vagy 300 nője volt, évekig láttuk hogy esténként ehhez meg ahhoz ment (mikor egyetemista voltam, már akkor tudtuk) a felesége mellett is. De vagy 2 éve hiába próbálkozik be a 35 alatti nőknél, egy sem akar összejönni neki, mind lepattintják. Rosszul esik neki, az eddig 150%-os önbizalma nagyon leesett. Ellenben a 35 körüli nők is a 32 alatti férfiakat preferálják akkor is ha nem olyan gazdag, csak átlagos külsőre, nem nagydumás (mint a tanszékvezető). Hogyan változott meg így meg a világ? Régebben csak a pénz számított, a karizma, a beszédkészség. Mára ezek tovatűntek.

2020. máj. 17. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem kéne a saját és "mentorod" sikertelenségét másra kenni. Látszódik, hogy nem tiszteled a nőket, nincs célod azon túl, hogy megfektessed. Az idősebb pasi és te egykutya. Ezen átlátnak. Kell a francnak ilyen ember.
2020. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szuper! Akkor mostantól kezdve ugye, kukázhatjuk végre a "minden nőnek csak a pénz kell" című nagy "igazságot"?
2020. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Aki ilyen világlátással rendelkezik, az huszonöt évesen se kellene.

22/L

2020. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. gondolom van olyan, amelyiknek csak az kell, akármilyen is a férfi.
2020. máj. 17. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Te itt rohadt sok mindent nem jól tudsz.

Először is rohadtul nem igaz, hogy 40 felett a nőknek "vége", ahogy férfiaknak sem, ha korukhoz illőknél próbálkoznak. Na persze, ha egy negyvenes papa húsz évesre nyomul, akkor nyilván nem fog neki összejönni.

Régebben sem csak a pénz számított, és most is vannak, akiket meg lehet venni, minél öregebb valaki, annál drágább lesz neki, de nem a normális fiatal nőket.


A haverodnak meg vén fejjel változhatna az értékrendje. Vagy menjen prostihoz, ha pénzért akar nőt, de ne a hétköznapi fiatal nőket nézze már qrváknak.

2020. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

#4: Ezzel azt akarod mondani, hogy a 35 fölötti nők utaznak a pénzre, vagy hogy? Tekintve ezt a korábbi állításodat:


"Ellenben a 35 körüli nők is a 32 alatti férfiakat preferálják akkor is ha nem olyan gazdag"

2020. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem teljesen értem a sztorit. A leírásod alapján a pasi házas, és csak alkalmi dugásokra hajt. Most azt magyarázd meg nekem, hogy még egy pénzéhes nőt is miért motiválna egy alkalmi dugás, amiből semmi haszna nem származik? Ha az élvezetet keresi, akkor meg keres egy saját korabeli, fiatal, feszes, izmos srácot.
2020. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Természetesen van ilyen, és nincs is ezzel semmi gond. Egy idő után (nézzen ki bárhogy is a férfi) baromi nevetséges huszonéves lányok után futkorászni.

Ha valaki 40-50 körül van, az jobb esetben már megállapodott, van egy felesége akit szeret, van családja, és várja, hogy mikor lesznek unokái, nem pedig azon izgul, hogy pl az új kasszás lánynak tetszik-e, hogy őszes a halántéka.

2020. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
40 évesen ki akar unokázni?
2020. máj. 17. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Ahová járok egyetemre, ott az egyik 50 körüli házas tanárnak egy 28 éves PhD hallgatónő a szeretője.


Talán ha ez a férfi sem már csak össze-vissza akarna dugni, hanem kicsit lenyugodna és keresne a felesége mellé egy szerető szeretőt, azzal jobban járna. Kicsit nevetséges már, amikor még 40 felett is össze-vissza akar dugni valaki, mint egy huszonéves. Mindennek megvan a maga ideje.

2020. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!