Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha házas nőként néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha házas nőként néha megmosolygok bizonyosan helyzeteket,pl ha egy férfi nagyon megnéz?

Figyelt kérdés

Nem flörtölgetek,meg semmi ilyesmi,alapból is visszahúzódó viselkedésű vagyok, viszont néha megesik,hogy ha vki nagyon feltűnően (de nem bunkó mód)megbàmul akkor kicsit elmosolyodom,nem úgy hogy rá nézek és úgy mosolygok,hanem csak simán elnézek és mosolygok,de ezt a másik fél szinte biztos, hogy meglátja.

Utóbbi ilyen szitum az volt,amikor álltam a zebránál és kanyarodott ott egy busz,erre a buszvezető pasi,annyira bámult, hogy még zavaraba is jöttem és nem tudtam megállni hogy ne mosolyogjam meg.Lehet hülyének nézett.?


2022. szept. 5. 21:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok szép, plusz önbizalom 0.
2022. szept. 5. 21:57
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő félrekúr nyugodtan csináld te is. Mondjuk ne csóró aluliskolázott buszsofőrökre alélj el, hanem inkább orvosokra, hedge fund managerekre meg hasonlókra...
2022. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez azért komoly következtetés, gratulálok komám.
2022. szept. 5. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Napi látens buszvezetővel ismerkednèk topic
2022. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Állításod szerint nem vagy szép, nincs önbizalmad. Értelemszerűen akkor minden pozitívnak tűnő visszajelzés jó érzés lesz, mivel ebből meríted az önbecsülésed.


Mindenkinek jól esik ha úgy érzi vonzónak találják, de ezt nem házasságban kéne már "gyakorolni", még ha a mosolyban nincs is semmi. Nyilván azért vagy a pároddal, mert másnál úgy gondolod nincs esélyed, meg legalább van valaki aki elvisel. Csak így hosszú/értelmes házasságra nem kell számítani, nem idegen férfiak tekintete kéne hogy feldobjon.

2022. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó 5ös. Pedig probáltam jól megfogalmazni.
2022. szept. 5. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz? Én még vissza is mosolygok arra a nőre, aki rámmosolyog, pedig házas vagyok és a hűséges tipus. Ebben nincs semmi.

Ez egy gesztus, a kedvesség kifejezése.


A szépség meg relativ, lehet, hogy valakinek pont te vagy az idealja.

Mosolyogj és a világ visszamosolyog - vagy ilyesmi

2022. szept. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Egy kis apró önbizalom tuning mindenkinek jól esik néha innen onnan, ezzel semmi probléma nincs.
2022. szept. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. Én is házas vagyok, és nekem még az önbizalmam sem nulla, de ha leszólítanak (kedvesen, normálisan), megbámulnak, annak örülök. Szoktam is mesélni a férjemnek :D Jól esik, nyilván, ha másnak is tetszem, szerintem ez nem bűn.
2022. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Részben igen, mert ellentétes jelzést küldesz neki, ami zavaró.
2022. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!