Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik hülyének a gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik hülyének a gyerekeket és titkolják, rejtegetik előlük a szexualitást?

Figyelt kérdés

Amikor kislány voltam és megkérdeztem a szüleimet,hogy hogyan születik az ember,ők rendesen,érthetően elmagyarázták nekem,nem hülyítettek olyanokkal,hogy "hááát a gólya hozza a kisbabát" vagy "majd később megtudod".Amikor ment a tv-ben egy szexjelenet,nem kapcsolták át azt,vagy amikor az újságban láttam ilyen jellegű képeket,nem tépték ki azt a kezemből.

Ennek ellenére nem lettem szexuálisan perverz,nem fogtam több f@szt,mint kilincset,de még csak lelki sérült sem lettem!Teljesen kiegyensúlyozott a szexuális életem!

A mi családunkban a szex a világon a legtermészetesebb dolog,mindig is nyíltan tudtam erről beszélni a szüleimmel.Gyerekkoromban sem titkolták előlem az ilyen dolgokat,mondván előbb-utóbb úgyis csinálni fogom én is...

És ha valamikor lesz gyerekem,én is így fogom őt nevelni!!


2010. szept. 25. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igazad van.

a japánok a legperverzebbek, mikor ott a legtabubb a szextéma szinte.

és mért van ennyi pedofil pap?

2010. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miért,milyenek a japók?

Erről még nem is hallottam!

2010. szept. 25. 13:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. De ezzel az ilyen szülők, akik hülyeségekkel tömik a gyerekeik fejét, nem csak nekik ártanak, hanem maguknak is, hiszen nem fognak bennük bízni a gyerekeik, de az ilyenek meg is érdemlik!
2010. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert mennyi pedofil pap van?
2010. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem olvasol újságot?
2010. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
És te milyen újságokat olvasol?
2010. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"pedó papok lapja"
2010. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Japánéknál tényleg fura dolgok vannak. Az önmagában még nem gáz, hogy van egy külön szex-képregény/rajzfilm-műfajuk (ez az úgynevezett "hentai"), de ezen belül vannak pl. olyanok is, ahol mindenféle sokcsápos rondaságok erőszakolnak meg lányokat, vagy más horrorisztikus dolgok közepette történik a dolog. De gyakoriak a shemale-témák (vagyis hímtaggal is rendelkező lányok dolgoznak más lányokon).


De hallottam olyat is, hogy automatákban árulnak használt női fehérneműket, hogy a férfiak szagolgathassák (vélhetőleg maszti-segédeszközként, vagy ki tudja).


Tény, bár gazdaságilag erősek, megy az iparuk, és tudományban, kutatás-fejlesztésben is ott vannak az élmezőnyben, közben rohad szét alattuk az egész társadalmuk. Még a nyugati átlagnál is súlyosabb az elöregedés, gyakoribbak a családi krízisek és az egyéni lelki problémák... érdekes lesz megfigyelni, mi lesz velük néhány évtized múlva.



Amúgy az alapfelvetéseddel teljesen egyetértek, szerintem is így a helyes.

2010. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem ez nagy mértékben függ a szülők személyiségétől. Van aki konzervatív maradt,mert az ő szülei is így nevelték, és van aki rájött,hogy ma már nincsenek tabuk a gyerekek előtt. Nem hülyíteni akarják a gyereket,egyszerűen csak még kicsinek ahhoz,hogy ilyesmikről tudjon.


Szerintem egy kisgyerek még túl őszinte és kíváncsi,és ezen a téren ez gyakran vezethet kellemetlenséghez. Nehezen érti meg még például, hogy azt,amit apu meg anyu megoszt vele,azt az óvónő is meg szeretné.

2010. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
azért ez kétélű tőr ám.nagyban függ a gyerek korától, szellemi szintjétől, és sokszor még a helyszíntől és időponttól is.ugyanis hatalmas lelki sebeket okozhatunk a gyereknek, ha csak az egyik feltétel is hiányzik , vagy még akkor is, ha minden adott, traumaként éli meg a legtöbb. sok gyerek elundorodik a szüleitől, nem véletlenül az általánosban is csak hetedik, és nem első osztályban veszik elő a témát, mert addigra érnek meg nagyjából rá.leírásodból kiderül, hogy még nincs gyermeked, ha lesz majd megérted, hogy ez nem a gyerek hülyének nézése, hanem egy korai szükségtelen negatív lelki élménytől való megóvás. de röviden fogalmazva azt is mondhatnám, hogy féltésből nem mondják a fent említett okok miatt, legalábbis a jóérzésű szülők. Te szerencsés vagy de nemtudni, kinél hogyan sül el, nehéz, hidd el, három lányom van, tudom..
2010. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!