Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tudomásomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudomásomra jutott, hogy gyerekeket szexuális rabszolgának használnak?

Figyelt kérdés

Egy chat oldalon van egy 12 éves lány, akivel már egy ideje beszélgetni szoktam. Legutóbb elszólta magát, hogy rendszeresen férfiakkal kell lefeküdnie. Addig faggatóztam, míg mindent elmondott, de nem szivesen tette.


Az apja kényszeríti a szexre középkorú férfiakkal 8 éves kora óta. Olyan is van, hogy más 8-13 éves gyerekekkel kell csinálnia, és nézik vagy felveszik őket. Ő ezt úgy fogja fel, mint egy kötelességet, mint a házimunka vagy a suliba járás. Mikor mondtam, hogy ezt a törvény bünteti, nem hitte el. Csak azért nem szokott erről beszélni senkivel, mert az ő szavaival élve cikinek találja a dolgot. Azt hiszi, hogy ez gyakori dolog, hogy gyerekeknek ezt kell csinálniuk, hiszen sok más gyereket ismer, akikkel ugyanígy bánnak.


Tudom, hogy hihetetlenül hangzik ez a történet, és biztos a legtöbben nem hiszik el, hiszen bárki mondhat ilyet magáról chaten. Én viszont sokat beszéltem vele, és nem vagyok egy naív, hiszékeny ember, általában nagyon is jól meg tudom állapítani, hogy mikor hazudnak nekem, és hiszek neki. Ettől még nem várom el, hogy bárki is elhiggye a dolgot, elég ha használható választ kapok a kérdésemre. Ami a következő:


Mit tehetnék annak érdekében, hogy meginduljon a nyomozás az ügyben, és lebukjanak a bűnösök, és véget érjen ezen gyerekek kihasználása?

Engem ugyanis mélyen megrázott a dolog, és képtelen vagyok úgy tovább létezni, hogy semmit nem teszek ennek érdekében. A lánynak csak a chates nevét, a valódi nevét, születési dátumát ismerem, és hogy melyik városban lakik. Egy kép is van róla ott chaten. És persze nem csak őt, hanem a többi gyereket is szeretném megmenteni. Sajnos a pontos lakcímét vagy iskoláját, ilyesmi konkrét adatokat nem árul el a lány. És azt sem hiszem, hogy rá tudnám venni, hogy beszéljen ezekről a dolgokról valakinek. Nekem is csak egyszer mondta el vonakodva, és nem is akar változtatni rajta.


Ismétlem, nem baj, ha nem hiszitek el ezt az egészet, úgy is válaszolhattok, hogy elképzelitek, ti mit tennétek egy ilyen helyzetben.


2011. szept. 9. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
a szexrabszolgának van internete?
2011. szept. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van internete, miért ne lenne? Amúgy nincs bezárva vagy ilyesmi, jár suliba is. Teljesen hétköznapi lány, hétköznapi élettel, csak ilyen dolgokra szokták kényszeríteni, csak nem beszél róla senkinek.
2011. szept. 9. 01:28
 3/14 Walk With Me ***** válasza:
100%
Ha tudod az igazi nevét és városát, akkor nem nehéz "kinyomozni", hogy pontosan hol lakik, kik a szülei. Nem tudom, hogy milyen tárgyi bizonyítékot lehetne szerezni. Ha csak úgy rájuk küldöd a rendőröket, viszont találnak semmit, akkor kiderül, hogy a kislány beszélt, gondolom nem köszönné meg amit az "apjától" kap. Meg amúgy ebben az országban mi jár ilyenért? Pár év azt kijöhet jó magaviselettel. Jól utána kéne járni a dolognak, ha úgy van ahogy a lány mondja akkor összeszedni pár jóérzésű embert és feszítővassal/szögesléccel/dorongokkal kiverni a sz*rt az "apjából".
2011. szept. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Walk With Me ***** válasza:
100%
kimaradt a "nem", tehát "viszont nem találnak semmit"
2011. szept. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
-r-e-n-d-ő-r-s-é-g-
2011. szept. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

rendőrség, bár nem ismerem a magyar eljárást, de logikus lenne hogy először ők is csendben nyomoznak, és nem rájuktörik az ajtót, mert azt tényleg a gyereken verné le ha nem találnak semmit, viszont ha te elkezdesz nyomozgatni, és lebuksz- és valljuk be mivel nem vagy profi, ez a lehetőség elég esélyes- akkor a lánynak is rosz lesz, téged valszeg eltesznek láb alól, hogy ne bezélj, és a rendőrség se tudja meg soha...

szóval bármilyen szar megoldás is a magyar rendőrség, a többi alternatívához képest ez a legjobb, és legtöbb amit tehetsz... és mondom nem ismerem az eljárásaikat ilyen ügyekben, lehet jók, és cvsak a lopásokat szarják le magasról...remélem nem úgy álnak hozzá ehhez is, hanem komolyabban.

2011. szept. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
besétálsz a rendőrségre és elmeséled ugyanezt, vagy a nane egyesületnek írsz...de szerintem, kamu az egész
2011. szept. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zsomkovacs ***** válasza:
100%
Ha esetleg van chatlogod, azt is viheted a rendőrségre.
2011. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen ügyel nem a rendőrségre mennék. Megpróbálnék eljutni komolyabb szervhez. Ha nincs más akkor pedig rendőrség.
2011. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
"nos kislany, akkor mostantol velem is csinalod vagy bekoplek apadnak hogy arulkodtal..." :))
2011. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!