Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alsóneműn keresztül petting...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alsóneműn keresztül pettingelünk, vagyis "imitáljuk a szexet", abból nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Barátomon alsógatya,én bugyi nélkül..ha a fütyijén csuszkálok,meg dörgölőzök hozzá,és ő elélvez(mondjuk nagyobb adagot)attól nem lehet semmi gáz,ugye?Szerintem nem,mert nyilván nem kiugrik a gatyájából a spermium és beszökik hozzám:)Csak ha eléggé átázik a gatyó,akkor nem gond ha én meg ahhoz dörgölőzök?
2008. dec. 22. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Jó kédés. Én azt mondom itt azért már van egy csekély esélye a teherbeesésnek. De tényleg minimális.
2008. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És ha rajtam is lenne bugyi,meg rajta is alsógatya,akkor tuti hogy nincs gond?
2008. dec. 22. 14:14
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Hű, hát... szerintem szóljon a barátod, ha nemsokára elélvez, és akkor leszállsz róla... így biztonságosabb. Egyébként nem tudom sajnos... Mindennek megvan a kicsi esélye. De ennek tényleg nagyon minimális...
2008. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

dehogy is hülyeséget irnak az előttem szólók!!

SEmmi esély sincse, mit gondolsz h mugyin keresztül be mászik a sperma??? akkor ennyivel a buszon is teherbe eshetsz ha neked döl veleki!!!

2008. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
A spermium 48 óráig életképes, ha a hüvelyed esetleg ondós lesz és te ujjazod magad talán 1:100 eséllyel de teherbe eshetsz :)
2008. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jól van csak kérdeztem,mivel ha nincs rajtam bugyi de rajta van alsógatya,nem csak a felszínéhez dörgölőzök oda,hanem a makkja ott van a hüvelybemenetemnél és azt izgatja,és ha sok a cucc a gatya meg vékony..ezért kérdeztem,de azért köszi!
2008. dec. 22. 14:37
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, kicsi az esélye, de lehetséges, hogy teherbe esel. A spermiumok nagy távolságot képesek megtenni ha a körülmények megfelelőek. Ha a hüvelyedbe kerül egy csepp, attól már terhes lehetsz.


Fontos tudni, hogy már elélvezés előtt is jelen van egy kis mennyiségű spermium a férfi hímvesszőn a kéjcseppekben, tehát nincs olyan, hogy "még mielőtt". Igaz, hogy ez tovább csökkenti az esélyeket, de ha biztosra mész, akkor ne csinálj ilyeneket, vagy használj valamilyen más fogamzásgátló módszert is.


Ha a barátod elélvezett és átázott a gatyája, akkor az meg már baromira nem biztonságos.


Vigyázzatok nehogy baj legyen! :)

2008. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy az lesz a megoldás hogy gumit használunk,ahhoz aztán már tuti lehet dörgölőzni,ugye?:)
2008. dec. 22. 14:43
 9/21 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok,és nagyon szeretnék már szeretkezni a barátommal,csak előbb még ismerkedni akarok a dolgokkal és ha úgy érzem,hogy tényleg akarom azt...akkor az is megtörténik majd,de nem akarom elkapkodni.Szóval ezért feszegetem én ezt a témát:)
2008. dec. 22. 14:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Feljatszod ra az ovszert, aztan nem kell alsogatya sem, meztelenul is lehet dorgozozni :P
2008. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!