Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálatból összejönni valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatból összejönni valakivel, hogy jobb élete legyen neki ezt tényleg rosszul tenném?

Figyelt kérdés
Nem volt jó gyerekkora, traumái voltak, szüleit elvesztette, nem volt párkapcsolata, sírva szerelmet vallott nekem. Úgy érzem nekem boldog és problémamentes volt az életem, jó gyerekkorom volt, nem voltak traumáim, szüleimmel nagyszerű a kapcsolatom és emiatt bűntudat tört rám. Szeretném jobbá, boldogabbá tenni az életét, mert úgy érzem osztoznom kell a fájdalmaiban, szeretném a szárnyaim alá venni. Sokan lebeszélnek erről, mert túl önzetlen vagyok és ez nem vezet semmi jóra, de úgy érzem, hogy attól a perctől fogva amikor sírva elmondta nekem, hogy mit érez irántam, kötelességet érzek, hogy együtt legyek vele.
2022. szept. 8. 08:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor tedd ha nem bánnád meg akkor sem ha talpra állt, erős lesz, önbizalmilag is heoyrejön, sikeres lesz es szakit.


Senki nem tartozik senkinek hálával. Vagy szeretetbol teszed, szabad döntésedből, de nem bárhatsz majd hálát.

2022. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Egy barátságban is lehet segíteni a másikat, nem kell ahhoz összejönni.

De ha mégis: szerinted az jó döntés, hogy ezzel folyamatosan átvered őt? Mert ő azt hiszi, hogy te szerelmes vagy belé, közben meg rohadtul nem. Ráadásul még ha úgy vesszük, szexuálisan ki is használnád. Ez nem önzetlenség...

Olyan pedig nincs, hogy kötelesség lenne valakivel járni.

2022. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne veled a határon, amikor a "szegény" menekültek jönnek...matracról matracra "pakolnának".

Legyél már észnél kicsit...vagy keress fel egy orvost.

2022. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
15%
nem
2022. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Baromság, ez nem önzetlenség, hanem valami Teréz anya komplexus.

Konkrétan átvered, arra nem gondolsz, hogy mi lenne, ha rájön, hogy nem is szereted? Illetve nem tartozik neked hálával se, mert azt hiszi egyenrangú partnered lesz és legalább annyit ad neked, mint te neki szeretet formájában, mert ugye ez a lényege a kapcsolatnak. Meg komolyan szexelsz vele szánalomból? Vagy ahhoz azért egész csini, hogy megdugd, elmegy mi? Barom.

Egyébként férfi vagy? Ez így nehezen derül ki.

2022. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképp, egy idő után ki fog jönni az, hogy nem szereted, és még rosszabb lesz neki
2022. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd! Gondolj csak bele, neked milyen lenne ha valaki csak szábalomból lenne veled? Az meg hogynem szereted, tényleg elő fog jönni, főleg ha találkozol egy olyannal akit tudnál szeretni. Ez a kapcsolat neked csak szenvedés lenne, amit aztán akaratlanul is ráháritasz, ő meg mikor rájön rosszabb lesz neki, mint most.

Nem ugy kell önzetlennek lenned, hogy feláldozod magad.


Csak akkor tedd, ha szereted annyira hogy boldog tudj vele lenni. Őszintén, nem sajnálatból, vagy amit nem is ertek; kötelességből.

2022. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon rosszul tennéd. A saját életed tennéd tönkre. Segíteni tudsz úgyis, hogy nem játszol párkapcsolatot.
2022. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"attól a perctől fogva amikor sírva elmondta nekem, hogy mit érez irántam, kötelességet érzek, hogy együtt legyek vele."


Keress fel szakembert.

2022. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul. Ne haragudj, de ez tényleg nem önzetlenség, hanem hülyeség. Kötelesnek érzed magad? Mire fel? Ha holnap egy másik síró csóka vall neked szerelmet, akkor kivel fogsz járni végül? Vagy ha hamarosan megismersz egy férfit, akibe teljesen bele fogsz bolondulni, annyira szerelmes leszel?

Ne szívasd magad más miatt, örülj, hogy nincs gondod. Bár ez sok emberre jellemző, ha nincs, akkor csinál. Becsüld meg inkább a gondtalanságot, elég mulandó.

2022. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!