Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme próbálkoznom a továbbiakban olyan nőnél, aki nagyon bejön, de szerintem én neki nem, csak barátként? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Voltunk ma a haverokkal bowlingozni.

Mindenki hozta a barátnőjét, akinek van, és rajtam kívül mindenki kerített magának női társaságot.

Egyik haverom írta nem sokkal tali előtt, hogy a csaj akit hoz, elhozza a barátnőjét csak miattam, úgyhogy rárepülhetek, hogy ne legyek magányos. Mondom ok, ha bejön akkor "rárepülök". Haverom írta, szerinte be fog jönni, mert kép alapján a saját kísérőjénél is szebb, ezt mondjuk megmosolyogtam.

Na, aztán gyülekeztünk a bowlingozós helyen, mindenki rendelt magának italt. És akkor megérkezett a két csaj. Hát azt hittem behugyozok, olyan dögös volt a számomra hívott lány. Először haverom csaja mutatta be a barátnőjét a haveromnak, aztán meg a haverom mutatott be engem és a csajt.

Nagyon zavarba voltam, szerintem ilyen nővel még nem is beszélgettem sosem. Nagyon rendben volt. Arc, test, beszélőke, minden. Bowlingozásból mondjuk elég szar volt, három menetet toltunk, mindhárombam ő lett az utolsó. De az mindegy, mert nagyon szórakoztató volt.

Bowlingozás után páran elmentünk biliárdozni is, amiből viszont ronggyá vert mindenkit a csaj. Este felajánlottam hazakísérem, úgy is lett. Nem volt se csók, se semmi sajnos, de legalább jó sokat beszélgettünk.

Szerintetek? Nagyon durván bejön, de végig az volt az érzésem, hogy haverként tekint rám. Élvezi, hogy társaságban van, élvezi a bowlingot, biliárdot, meg örül hogy van aki hazakíséri, de ennyi. Nem éreztem, hogy flörtölne, hogy férfiként bejönnék neki.


2022. szept. 9. 00:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Leírom hogy nézett ki. Magasabb, vékonyabb, de közben nőies alkatú, sportos fenekű. Hosszú sötétbarna haj, világos bőr, zöld szem... Fekete-fehér ruhába volt.
2022. szept. 9. 00:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha következőleg találkoznék vele,elkérném a számát. Lesz ami lesz
2022. szept. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Külsőre te az ő szintjén vagy? Ha igen, akkor biztos tetszel neki te is. Ha nem, akkor meg marad az álmodozás. Sajnálom.
2022. szept. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván van! Ha nem érdekelnéd, akkor haza sem kísérhetted volna!

Az, hogy ez baráti, vagy szexuális érdeklődés még egy kört megér.

2022. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem totál semleges volt a viselkedése, csak annyi történt, hogy kedves volt és barátkozni ment a társaságba. Hívd el valahova és kiderül, ha mégis másképp van, ne előre éld bele magad.
2022. szept. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egy találkozó után még ne add fel :)


én első alkalommal találkoztam egy lánnyal, ő ki is jelentette, hogy csak barátok, a második találkozón már sikerült annyira kihozni, hogy kértem, adjon mindkettőnknek időt, legyen kicsit nyitottabb a témára, ne zárkózzon el attól, ha mégis elindul valami, ez persze még nem garancia semmire, de részedről sem érdemes annyiban hagyni

2022. szept. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kicsit vegyél visszább, ne éld bele magad...


De persze, ha tudod, hogy szingli, akkor mehet az ismerkedés. Legyen 2-3 jó randiötleted, aztán válasszon közülük a lány.

És valahogy rakd össze magadat is... tehát a lány lenyűgözött téged, és most neked is le kéne őt... beszélőkében, önbizalomban kéne helyrerázódni.


És ne a külső alapján ítéld meg... ismerd meg a belsőjét is.

2022. szept. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randizni és kiderül. Ha elutasít, akkor legalább megpróbáltades nem agyalsz rajta, viszont ha elfogadja, akkor lehet egy jó kapcsolatod.
2022. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, majd gyere vissza és írd meg mire jutottál.
2022. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!