Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit illene fizetnie/eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit illene fizetnie/esetleg többet? Igazi férfinak éreznétek magatokat az illető helyében?

Figyelt kérdés

10 éve ismeritek egymást, 1,5 éve vagytok együtt, de nem éltek együtt, nincs közös kassza, kinek mit illene fizetnie/esetleg többet?

Gyakorlatilag női oldalról többször fizettem és többet, utazás rám eső részét fizettem, összes belépőt magamnak, napközben kávé/fagyi,

rám eső részét az étteremben, ebéd-vacsinál.

Tehát férfi részéről egy 'meghívás' étkezés sem volt.

Továbbá a kérdésem az lenne, igazi férfinak éreznétek magatokat az illető helyében?

Csupán azért merül fel bennem mert háromszor annyit keres a 'párom' mint én, valahol kissé rosszul esik.



2022. szept. 9. 16:39
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy a konkrét szituáció nyaralás..
2022. szept. 9. 16:40
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ki kinek a fizetése arányába illik állni a költségeket.

Én biztos hogy nem lettem volna sokáig ebben a szituációban amiben te vagy.

Előttem nem férfi az ilyen.

2022. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
88%

Szia. Én 47f vagyok.


Röviden.

Próbáld ezt vele megbeszélni szerintem. Az, hogy nem éltek együtt nem jelenti azt, hogy mindent is neked keljen fizetni.

Én, ezt nem tudtam soha megtenni senkivel. M

2022. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

...és még valami. Simán vannak ilyen parazita férfiak, hogy hagyják hogy te fizess, akár az ő kontójukat is.

Meg vannak a férfias férfiak, (nem a lúzerekre gondolok akik megveszik a nőt) akik igenis gavallérok és komlett nyaralást fizetnek a nőnek.

2022. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sem kellene ilyen férfi. Egyáltalán nincs kapcsolat kinézete ennek, csak össze jártok.
2022. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Számomra nem ettől függ, hogy férfinek érezzem, ugyanakkor egy kapcsolatban alap dolog a kölcsönösség. Hogyha mindent te fizetsz, akkor egyszerűen kihasználnak, főleg ha egyébként többet keres.
2022. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy barátnő kategória. Elment egy nővel nyaralni, akit meg is lehet dugni.

Helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból.

2022. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
A pénz és annak az életben elfoglalt aránytalanul magas helye az élet egyik megrontója.
2022. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Manapság szinte minden fèrfi lehúzós, kivève az öregek (45+), de azokhoz még az öreganyámnak sincs gusztusa.
2022. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

9.


Nem "lehúzósak", hanem simán csak szegények. Egyre kevesebb ember lesz, aki képes kifizetni a rabló árszínvonalat a "remek" magyar vendéglátás/turisztika esetén.

2022. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!